Newsletter

Tři stovky závodníků vyrazily na JeLyManovi klasikou po hřebenech Rychlebských hor

25.2.2018
Foto

Nedělní program patřil na pátém závodu seriálu ČEZ SkiTour, JeLyManu, závodům klasickou technikou. Účastníci si mohli vybrat mezi třemi distancemi.

Tu nejdelší, maratónskou, vyhrál podle očekávání Daniel Máka s časem 2:25:13 hodiny a potvrdil tak pozici lídra. Podobně si vedla i suverénka letošní sezóny SkiTour Zuzana Kocumová (2:47:23), ta byla nejrychlejší mezi ženami.

Na poloviční trati byli nejrychlejší Michal Vank (1:14:06 hodiny) s Monikou Pokornou, na 8,5 km pak uspěli Adam Bohatý s Eliškou Srnskou.

Do cíle se však dostali bez problémů všichni závodníci, a to i přesto, že na Paprsku panovaly mrazivé teploty. Oproti sobotě si ale závodníci mohli užít místo silného sněžení také slunce.