Startovní listina:
ČEZ Jizerská 50 Hervis Jizerská 25

# Jméno rok Klub Zapl.
TBA ADÁMKOVÁ, Bára 2003 Ano
TBA ADÁMKOVÁ, Šárka 1967 Ano
TBA ARDAMICA, Tomáš 1970 Ano
TBA AUDRLICKÝ, Jan 1945 Areco ski HK Ano
TBA Ampezzan, Corrado 1938 Sci Club Cortina Ano
TBA Andreas, Romer 1969 O-See Sports e.V. Ano
TBA BACHER, Ladislav 1980 Ano
TBA BACHOVÁ, Klára 1980 Ano
TBA BADOCK, Peter 1943 KV Lössnitz Ano
TBA BAJER, Karel 1954 Pojizerský sport MH Ano
TBA BARAN, Vladislav 1969 Ano
TBA BARTÁK, Lubomír 1967 SDH Vestec Ano
TBA BARTÁK, Miroslav 1964 SK Stopa Praha Ano
TBA BARTŮNĚK, Petr 1975 XCSPORT.cz Nordic racing team Ano
TBA BAUER, Ivan 1953 Pp 53.cz Ano
TBA BAUMRUK, Zdeněk 1967 - Ano
TBA BEHÚŇ, Tomáš 1996 Monarda MB Ano
TBA BEK, Ondřej 1999 Xc Sport.cz Nordic Racing Team Ano
TBA BEKEŠ, Pavol 1959 BEKESki Racing Ano
TBA BERGLOVÁ, Lucie 1982 OB Sokol Troja Ano
TBA BIANCHIN, Jane 1975 TSV 92 Freiberg Ano
TBA BIANCHIN, Sylvi 1977 TSV'92 Freiberg e.V. Ano
TBA BLAHNA, Petr 1950 Olfincarskiteam Ano
TBA BLAŽKA, Petr 1948 Ano
TBA BLÁHA, Jindřich 1964 Slaviatip Ano
TBA BLÁHA, Vladimír 1964 Sokol Horní Heřmanice Ano
TBA BOLCHA, Martin 1979 Nch Ústí Ano
TBA BORKOVCOVÁ, Lucie 1978 Ano
TBA BOUČKOVÁ, Petra 1978 Swix, Madshus Ano
# Jméno rok Klub Zapl.
TBA BRABEC, Petr 1990 Ano
TBA BRADÁČ, Martin 1981 Česká televize Ano
TBA BRADÁČ, Richard 1963 Ano
TBA BRUNCLÍK, Ivo 1958 TJ Slovan Špindlerův Mlýn Ano
TBA BRYSCEJN, Milan 1958 Mladá Boleslav Ano
TBA BUBENÍK, Martin 1979 Ano
TBA BUDIL, Ivo 1966 Nadace Leontinka Ano
TBA BUREŠOVÁ, Kateřina 1974 Ano
TBA BURIAN, Bedřich 1950 KČT Drnovice Ano
TBA BURIANOVÁ, Veronika 1974 LazyTrail Ano
TBA BUTZKE, Petr 1959 Kotva Braník Ano
TBA BUZA, Konrad 1980 Team Oriflame Ano
TBA Bartlík, Zdeněk 1972 Ano
TBA Bartolenová, Denisa 1985 Ano
TBA Bartoňová, Iveta 1987 Ano
TBA Bartoš, Luděk 1967 MLOK Mariánské Lázně Ano
TBA Bartoš, Vojtěch 1998 LK Slovan Karlovy Vary Ano
TBA Bartoš, Václav 2001 MLOK Mariánské Lázně Ano
TBA Bartošová, Jana 1970 MLOK Mariánské Lázně Ano
TBA Batík, Ladislav 1969 SC INFINITY Ano
TBA Benesch, Matthias 1968 Ano
TBA Beneš, Václav 1983 Ano
TBA Benešová, Dana 1982 Ano
TBA Berlin, Birgit 1965 Rennschnecken Cottbus Ano
TBA Berlin, Joanna 1968 IF Ski Team Skåne Ano
TBA Berlin, Max 1989 Rennschnecken Cottbus Ano
TBA Berlin, Thomas 1963 Rennschnecken Cottbus Ano
TBA Bernard, TOUFFAIT 1944 Ano
TBA Bianchin, Laura 2003 SV Einheit Bräunsdorf Ano
TBA Bianchin, Ronald 1973 Tsv 92 Freiberg E.v. Ano
# Jméno rok Klub Zapl.
TBA Bican, Břetislav 1972 Ano
TBA Bicanová, Martina 1977 Ano
TBA Biedronska, Paulina 1980 SKImile Ano
TBA Blažek, Jaroslav 1993 TJ ČZU Ano
TBA Blažková, Lenka 1988 Silvini Madshus Team Ano
TBA Bláha, Tomáš 1970 Ano
TBA Bochenková, Martina 1987 Kerda Sport Agricola Team Ano
TBA Borovský, Martin 1973 CobramTeamPPC Ano
TBA Bořek-Dohalský, Václav 1972 Ano
TBA Bradová, Radka 1972 Ano
TBA Bradáčová, Petra 1986 Ano
TBA Braun, Petr 1977 Ano
TBA Breyerová, Petra 1973 Ano
TBA Brigitte, Laich 1957 Ano
TBA Brown, Karen 1960 Moose Nordic Ano
TBA Brož, Radek 1980 Ano
TBA Brus, Filip 1995 Ano
TBA Brus, Jan 1983 Ano
TBA Brzezinski, Ina 1965 Team Slow Ano
TBA Budílek, Jaroslav 1959 Ano
TBA Budějcký, Daniel 1992 Ano
TBA Burkoň, Stanislav 1954 Ano
TBA Bužek, Rostislav 1974 Ano
TBA Bystrzycka, Patricie 1991 Ano
TBA Bystrzycki, David 1970 Ano
TBA CAMRDA, Jan 1949 Letecký A Sportovní Klub F Air Ano
TBA CEMPÍREK, Miloslav 1961 Adamov Ano
TBA CHALOUPKA, Pavel 1963 Čt Praha Ano
TBA CHMEL, Petr 1950 Pragoaquanaut Ano
TBA CHOLENSKÝ, Jan 1962 Ski klub Otice Ano
# Jméno rok Klub Zapl.
TBA CINIBULK, Josef 1972 TJ Zentiva Ano
TBA Carda, Miroslav 1959 Ano
TBA Carová Mátlová, Lenka 1977 Ano
TBA Cejnar, Jan 1986 Ano
TBA Charvátová, Lenka 1982 Ano
TBA Chocholatá, Hana 1964 Ano
TBA Cigánik, Milan 1968 Ano
TBA Coufalová, Markéta 1985 Ano
TBA CÍSAŘÍK, Tomáš 1954 Tgc Kunratice Ano
TBA DEGENHARDT, Justus 2001 SSV Erfurt O2 Ano
TBA DIVIŠ, Martin 1963 United Becheries Ano
TBA DOLANSKÁ, Jana 1966 Hobýci Most Ano
TBA DRAHOTOVÁ, Eva 1960 TJ Chalupáři Ano
TBA DRÁBIK, Milan 1971 DRAKUN Ano
TBA DUBNIČKOVÁ NOVOTNÁ, Lenka 1968 Ano
TBA DUŠEK, Oldřich 1966 TJ Start Brno Ano
TBA DVOŘÁK, František 1979 Ski Zoufalci Ano
TBA DVOŘÁK, František 1947 Cvikov Ano
TBA DVOŘÁK, Jan 1972 Dream Team Pingpongáři Neratovice Ano
TBA DVOŘÁK, Jan 2000 Dream Team Pingpongáři Neratovice Ano
TBA DVOŘÁK, Jan 1976 Geometry Global Ano
TBA Dacik, Hana 2003 Ano
TBA Daněk, Michael 1991 Drbna.cz Ano
TBA Davidová, Alžběta 1990 Ano
TBA Divila, Robert 1978 Hervis Sport Trutnov Ano
TBA Donath, Markus 1970 Tsv1861spitzkunnersdorf Ano
TBA Drosc, Mario 1968 Ano
TBA Drábik, Pavel 1974 Ano
TBA Duchaňová, Anna 1979 Ano
TBA Duchaňová, Eva 1953 Ano
# Jméno rok Klub Zapl.
TBA Dudáš jr., Štefan 1989 Ano
TBA Dudáš sr., Štefan 1954 Ano
TBA Duffek, Martin 1976 Ano
TBA Dunsirn, Todd Dunsirn 1971 Ano
TBA Durasová, Nikola 1991 Stejkárna Ano
TBA Durasová, Zuzana 1964 Stejkárna Ano
TBA Dybro Kjeldsen, Ole 1979 Ano
TBA Džadoň, Martin 1947 HPH Kežmarok Ano
TBA EBR, Albert 1993 Slavoj Praha Ano
TBA EGRMAJER, Josef 1951 Sokol Stupno Ano
TBA ESCHER, Toni 1990 adidasXCSteam/SC Norweger 1896 Annaberg e.V. Ano
TBA Ebner, Margarete 1963 Ano
TBA Eggen, Marie 1964 Söderbärke GoIF Ano
TBA Eggen, Ulf 1953 Ano
TBA Endl, Jakub 1998 Ano
TBA Endl, Karel 1972 Ano
TBA Erben, Petr 1969 Praha Ano
TBA Erben, Vít 1976 Axesport Ano
TBA Eriksen, Amund Basen 1983 Vikersund IF Ano
TBA Eriksen, Marte Basen 1990 Vikersund IF Ano
TBA Eška, Jan 1976 Ano
TBA FIALOVÁ, Martina 1980 HK Bezuchov Ano
TBA FILDÁN, Ladislav 1955 Borci zdar! Ano
TBA FILIP, Pavel 1964 Stodůlky Ano
TBA FIŠNAR, Jan 1954 Atlas Craft Team Ano
TBA FIŠNAR ST., Jiří 1950 Atlas Craft Team Ano
TBA FLAJZAR, Jan 1974 LK Praha Ano
TBA FLÍDROVÁ, Jana 1984 Kanoistika Poděbrady Ano
TBA FORTELNÝ, Libor 1964 Vltava Fund Craft Team Ano
TBA FRAUSOVÁ, Doubravka 1975 Ano
# Jméno rok Klub Zapl.
TBA Fadrhonc, Luděk 1963 Ano
TBA Falta, Oldřich 1977 Ano
TBA Fehlhaber, Dietmar 1955 Rsv Hannover Ano
TBA Filip, Petr 1982 Ano
TBA Flajzar, Jiří 1946 Ano
TBA Flajšarová, Jana 1975 Ano
TBA Florianová, Terezie 1975 Ano
TBA Fojtík, Jaroslav 1973 Unipetrol Ano
TBA Folprechtová, Kateřina 1974 CZU Praha Ano
TBA Folta, Lukáš 1988 Ano
TBA Fous, Vít 1989 Veslaři Děčín Ano
TBA Fořt, Jakub 1973 Ano
TBA Franců, Matyš 2003 Ano
TBA Frank, Prinke 1981 Bertsdorfer SV Ano
TBA Franta, Lukas 2004 Ano
TBA Frantová, Jana 1973 Ano
TBA Fraňková, Alexandra 1998 Horoguru Ano
TBA Fraňková, Monika 1966 Ski-team Čs Ano
TBA Fuhrich, Michal 1970 Coba Plastics Ano
TBA Funston, Gale 1962 Ano
TBA GEBOUSKÝ, Ondřej 1997 TJ Dukla Liberec Ano
TBA GIEL, Jitka 1968 Ano
TBA GIESE, Anna 2002 Ano
TBA GIESE, Eva 1972 TK Baník Ano
TBA GLOGAR, Jaroslav 1977 Dream Team Pingpongáři Neratovice Ano
TBA GRANOWSKI, Jerzy 1956 Ano
TBA GRIMM, Hendrik 1974 Ano
TBA Gašo, Milan 1991 Ano
TBA Gedlich, Aaron 1997 Tsv1861spitzkunnersdorf Ano
TBA Gedlich, Joshua 1995 TSV1861Spitzkunnersdorf Ano
# Jméno rok Klub Zapl.
TBA Gerber, Stephan 1974 Kv Schwerelos Ano
TBA Grabowski, Stanislaw 1951 Eskadra Krakow Skimile Ano
TBA Grimm, Wolfhart 1947 Ano
TBA Grund, Jan 1974 Ano
TBA Gunnel, Matthias 1964 Ano
TBA HADOVÁ, Jitka 1975 Nordic Walking Pro Radost Ano
TBA HAHN, Manfred 1960 Ski Team Meissen Ano
TBA HAJZLER, Karel 1958 Ano
TBA HAMANOVA, Karolina 1978 Ano
TBA HANYŠ, Oldřich 1959 Sokol Frýdštejn Ano
TBA HAVLAS, Vojtěch 1971 Ano
TBA HAVLÍKOVÁ, Helena 1956 Ano
TBA HAVRAN, Vlastimil 1983 Ano
TBA HEGINGEROVÁ, Dana 1972 TriSK Olomouc Ano
TBA HEINRICH, Rainer 1947 Brigade-auflauf-ost Ano
TBA HEINZ, František 1950 Tj Sokol Sehradice Ano
TBA HERBST, Wolfgang 1952 Dresdner Skiverein Ev Ano
TBA HLAVÁČEK, Petr 1967 LIAZ Jablonec Ano
TBA HLAVÁČOVÁ, Sylvie 1982 BORCI zdar! Ano
TBA HLOŽKOVÁ, Eva 1956 Ano
TBA HNÍDEK, František 1954 Kpb Kú Ano
TBA HODAČ, Miroslav 1966 Dobříš Ano
TBA HOFFMANN, Helmut 1961 Brigade Auflauf Berlin Ano
TBA HOLLOSY, Robert 1982 A Magyar sztárok Ano
TBA HOLST, Max 1998 Ano
TBA HOMOLKA, Ondřej 1977 PIM Ano
TBA HONZÍK, Tomáš 1970 Slavia Liberec Orienteering Ano
TBA HORČIČKA, Pavel 1967 VK Hamr Ano
TBA HOVORKA, Tomáš 1993 Ano
TBA HOVORKOVA, Karolina 1966 Bajecne Zeny V Behu Ano
# Jméno rok Klub Zapl.
TBA HRON, Petr 1989 Advokátní kancelář Hron & partners Ano
TBA HRON, Radek 1976 Ano
TBA HRUŠA, Vít 1955 Galaxy GRS Ano
TBA HRUŠKA, David 1968 Jeřabinka Ano
TBA HRUŠOVÁ, Veronika 1980 Ano
TBA HRYCYSZYN, Josef 1953 TJ Sokol Žižkov Ano
TBA HUDEČKOVÁ, Lenka 1977 Ano
TBA HUDEČKOVÁ, Lucie 2001 Ano
TBA HUMHEJ, Lukáš 1972 Ano
TBA HYŠKA-KRAWCZYK, Agnieszka 1974 Ano
TBA Hakl, Milan 1965 Ano
TBA Hallova, Eva 1982 Ano
TBA Halířová, Eva 1966 OK Jiskra Nový Bor Ano
TBA Hanuš, Jiří 1978 Ano
TBA Hanušová, Petra 1974 Ano
TBA Hanzlíková, Emma 1990 Ano
TBA Hauge, Martin Audun 1947 Ano
TBA Havlasová, Petra 1973 Ano
TBA Havlůj, David 1980 Ano
TBA Haňkovský, David 2002 Ano
TBA Heczko, Česlav 1962 Ano
TBA Heinicke, Ulrike 1974 Ano
TBA Heinola, Timo 1963 Ano
TBA Hejná, Anna-Marie 1999 Silvini Madshus team Ano
TBA Helbich, Jonáš Heřman 2004 Moravská klika Ano
TBA Helland, Hallstein 1950 Ano
TBA Henke, Denise 1986 Ano
TBA Heydecke, Gerhard 1940 Ano
TBA Hnyková, Petra 1976 Indoložky Praha Ano
TBA Hofmann, Claus 1942 Ano
# Jméno rok Klub Zapl.
TBA Hofmann, Petr 1990 Ano
TBA Hojný, Roman 1966 Ano
TBA Holgersson, Agneta 1959 Gräftåvallens SK Ano
TBA Horák, Antonín 1954 Ano
TBA Horáček, Jiří 1959 Px Ano
TBA Hruskova, Marketa 1974 Jerabinka Ano
TBA Hudeček, Petr 1960 Ano
TBA Hudečková, Jitka 1961 Ano
TBA Hurych, Marek 1997 Ano
TBA Hyde, Brendon 1945 Cooma Ski Club Ano
TBA HÁJKOVÁ, Eliška 1982 AC Čimelice Ano
TBA ISERT, Jurgen 1942 Skiklub Niedersedlitz Ano
TBA JANOTOVÁ, Michaela 1970 Ano
TBA JANOTOVÁ, Veronika 2002 Ano
TBA JANĎUROVÁ, Petra 1967 Ano
TBA JAŠKOVÁ, Romana 1990 Rockplast Team Ano
TBA JELÍNEK, Petr 1982 True Winners Ano
TBA JENÍKOVÁ, Péťa 1996 Spartak Praha 4 Ano
TBA JESIORSKI, Peter 1940 LG Fillinger Ano
TBA JINDŘIŠKOVÁ, Alena 1961 GLEDE TEAM Ano
TBA JIRANOVÁ, Zuzana 1968 Dobřejovice Ano
TBA JIRKOVÁ, Zuzana 1984 Ano
TBA JIRKŮV, Jakub 1987 Liberec Ano
TBA JIRÁKOVÁ, Eva 1946 Kčt Desná Ano
TBA JIRÁKOVÁ, Petra 1978 Desná Ano
TBA JONÁŠ, Jiří 1957 Němčice Ano
TBA JUCHELKA, Vlastimil 1960 Ano
TBA JUREČKA, Dušan 1969 Plzeň Ano
TBA JUREČKOVÁ, Jarmila 1969 Plzeň Ano
TBA Jakob, Bernd 1959 TSV Hammerbrücke Ano
# Jméno rok Klub Zapl.
TBA Jandová, Markéta 1970 Ano
TBA Janickova, Romana 1983 Ano
TBA Jebavý, Jiří 1965 TJ Rudník Ano
TBA Jechová, Gabriela 1978 Ano
TBA Jensen, Anders Boisen 1978 Ano
TBA Jenčovská, Radka 1979 Ano
TBA Jetmarová, Jana 1978 Ski Klub Jablonec Ano
TBA Jindrová, Jana 1955 TJ ÚVN Praha Ano
TBA Jiráň, Oldřich 1954 CYKLO-SKI klub Polička Ano
TBA Johnson, John 1950 Ano
TBA Jonák, Milan 1976 696 Ralsko Ano
TBA Jícha, Pavel 1979 Ano
TBA KALMÁN, Ondřej 1969 A magyar sztarok Ano
TBA KARLSSON VESTLINDER, Rolf 1961 Orsa SK Ano
TBA KARÁSKOVÁ NENADÁLOVÁ, Lucie 1980 Spolek Přátel Šoupání Nohama Ano
TBA KATZEROVÁ, Miroslava 1953 Ano
TBA KAZDA, Jan 1967 Ano
TBA KAŇKA, David 2003 Ano
TBA KAŇKA, David 1979 Ano
TBA KAŠPAR, Zdeněk 1964 Ano
TBA KIELSTEIN, Christian 1984 Skizunft Dresden Ano
TBA KIESSLING, Jorg 1963 Ski Team Meissen Ano
TBA KLAPKOVÁ, Jiřina 1969 BASE Paraklu Praha Ano
TBA KLEINOVÁ, Zuzana 1970 KleinoČermáci Ano
TBA KLIMÁNEK, Miloslav 1947 Slovan Praha Ano
TBA KLÍMOVÁ, Iva 1976 Ano
TBA KNEŘ, David 1976 Ano
TBA KNOPOVÁ, Kamila 1992 Rossignol Racing Team Ano
TBA KNÝŘOVÁ, Jitka 1963 SK MAXTRI Liberec Ano
TBA KNĚŽOUROVÁ, Michala 1981 Ano
# Jméno rok Klub Zapl.
TBA KOEHLER, Katrin 1977 Edelroller58 Ano
TBA KOEHLER, Raul 1977 Edelroller58 Ano
TBA KOSTKA, Jaroslav 1944 Bratr Herman Funclub Ano
TBA KOVANDA, Tomáš 1984 Prazdroj Plzeň - kanoistika Ano
TBA KOVAŘÍKOVÁ, Pavlína 1984 Ano
TBA KOVEŠLYGETY, Petr 1958 Praha Ano
TBA KOČOVÁ, Vlasta 1958 Ano
TBA KOŠTÝŘ, Zdeněk 1953 Sokol Sadská Ano
TBA KRAKOROVÁ, Kristýna 1986 Ano
TBA KRAUSE, Peter 1951 Sg Weixdorf Ano
TBA KRBUŠEK, David 1956 Dakr Ano
TBA KREJZA, Ivo 1965 RUM Team Ano
TBA KROTILOVÁ, Magdaléna 1971 Báječné ženy v běhu Ano
TBA KRÁKORA, Petr 1970 Kasper-Swix Trutnov Ano
TBA KRÁLOVSKÝ, Martin 1972 Ano
TBA KUBÍNOVÁ, Eliška 1997 Opavský Sportovní Klub Ano
TBA KUKOL, Jindřich 1965 Ano
TBA KULHANEK, Christian 1972 Ano
TBA KUNDRATA, Jan 1966 Atlas Craft Team Ano
TBA KUNDRATA ML., Jan 1995 Ano
TBA KUNSTOVÁ, Barbora 1981 Ano
TBA KUNTOŠ, Jiří 1973 Ano
TBA KUČERA, David 1991 SK Habena Ano
TBA KUČERA, Miloslav 1944 PJR Frenštát Ano
TBA KUČERA, Vojtěch 1979 Ano
TBA KUČEROVÁ, Petra 1979 Sněženky Ano
TBA KVASNICKOVA, Petra 1985 Sněženky Ano
TBA KVÍTEK, Petr 1974 Ski klub Otice Ano
TBA Kadlík, Radek 1978 Ano
TBA Kaireno, Kalevi 1955 Ano
# Jméno rok Klub Zapl.
TBA Kaliba, Tomáš 1990 RAUL Ano
TBA Kalčík, Petr 1973 Ano
TBA Kaufmann, Johannes 1961 Vfl Reumtengr Ano
TBA Kaye, Paul 1969 Ano
TBA Kaňková, Miroslava 1964 Ano
TBA Keck, Karin 1951 SRC Fritzlar e.V. Ano
TBA Keeler, Samuel 2002 Ano
TBA Kielstein, Karl-Heinz 1947 Skizunft Dresden and friends Ano
TBA Kilpinen, Kari 1955 Peli-Veikot Ano
TBA Kinst, Zdeněk 1956 Ano
TBA Klapková, Veronika 1979 Holák Ano
TBA Kleisnerová, Hana 1961 Ano
TBA Klečková, Lucia 1973 SC Infinity Ano
TBA Knuppel, Markus 1987 Eintracht Braunschweig Ano
TBA Kobliha, Ivan 1945 Ano
TBA Kocková, Anna 1978 run4fun Ano
TBA Kolář, Libor 1983 Ano
TBA Kolářová, Iveta 1984 Ano
TBA Kolářová, Monika 1980 Ano
TBA Konvička, Tomáš 1973 Ano
TBA Kopecká, Jitka 1971 SKI Vokovicers Ano
TBA Kopečková, Martina 1989 Ano
TBA Korbelářová, Zdeňka 1971 Ano
TBA Kotešovic, Tomáš 1967 Ano
TBA Kotlabová, Alžběta 1998 Ano
TBA Kotlabová, Anna 1996 Ano
TBA Kotrhonz, Jan 1975 Ano
TBA Kotěšovec, David 1988 Ano
TBA Koukolíček, Václav 1981 Ano
TBA Koukolíčková, Simona 1981 Ano
# Jméno rok Klub Zapl.
TBA Košutová, Jolanta 1971 Ano
TBA Krasulová, Jana 1961 Ano
TBA Kratochvíl, Jaroslav 1963 Ano
TBA Kratochvílová, Jana 1977 Sportovní klub Moravany u Brna Ano
TBA Krbušek, David 1995 DAKR Ano
TBA Kristoffersson, Carl-Johan 1950 Ano
TBA Krol, Jerzy 1963 IF Ski Team Skåne Ano
TBA Krulle, Tim 1988 TK Příroda Ano
TBA Krutilová, Lenka 1972 Ano
TBA Krzemiński, Grzegorz 1972 Silvini Madshus Team Ano
TBA Krzywicki, Stefan Kamil 1978 Ano
TBA Kubec, Karel 1978 Bellatores Ano
TBA Kubeš, Jan 2004 Ano
TBA Kubešová, Andrea 1974 Ano
TBA Kubota, Takuo 1975 Ano
TBA Kubátová, Milada 1947 SK Praga Ano
TBA Kulhánek, Ondřej 1981 Ano
TBA Kulig, Krzysztof 1955 Computerplus Ano
TBA Kurowski, Jakub 1983 team nabiegowkach.pl Ano
TBA Kurtišová, Tereza 1977 Ano
TBA KŘENEK, Jan 1987 Ano
TBA KŘOVÁČEK, Jan 1976 Kerda Sport Agricola Team Ano
TBA KŘÍŽ, Jakub 1981 Ano
TBA KŮTEK, Pavel 1968 Ski Antonínov Ano
TBA LACIGOVÁ, Silvie 1955 Sokol Červená Ano
TBA LAPIHUSKOVÁ, Hana 1977 VTT Ano
TBA LEGNER, Tomáš 1989 Ano
TBA LENC, Jaroslav 1979 Ano
TBA LILJEBERG, Annika 1987 Orsa Skidklubb Ano
TBA LILJEBERG, Tomas 1958 Orsa SK Ano
# Jméno rok Klub Zapl.
TBA LISIČAN, Petr 1990 Redpoint Eleven Team Ano
TBA LIŠKA, Lukáš 1999 Ano
TBA LOCHMAN, Josef 1960 Liberec Ano
TBA LOCHMANOVÁ, Štěpánka 1965 Ano
TBA LUXEMBURK, Libor 1975 KAPRADINA Ano
TBA Lach, Branislav 1976 Ano
TBA Laich, Anja-christina 1990 Skivevein Vaihingen Ano
TBA Laich, Thomas 1958 Skiverein Vaihingen Ano
TBA Landsverk, Anne Elisabeth 1954 Ano
TBA Laurén, Peter 1943 Ano
TBA Levy, Alan 1961 Ano
TBA Liljeberg, Evelina 1985 Ano
TBA Linhart, Vít 2002 Ano
TBA Lischka, Manuela 1973 Skiclub Borthen Ano
TBA Loew, Andreas 1970 SG Klotzsche Ano
TBA Lueke, Burkhard 1957 WSV Braunschweig Ano
TBA Lueke, Irina 1962 Ano
TBA Lyčka, Lukáš 1979 Marathon Team TJ Klimkovice Ano
TBA LÍBAL, Petr 1959 Ski Energotrans Ano
TBA Líbal, Jakub 1992 Ski Krabčice Ano
TBA Líkařová, Zuzana 1987 YELLOW HOUSE Racing Ano
TBA MAAHS, Antje 1962 DAV Jena Ano
TBA MACASPAC, Marc 1969 Lazy + Hungover Ano
TBA MACHALICKÁ, Libuše 1964 Fortex Ski Moravský Beroun Ano
TBA MACHOVSKÝ, Dušan 1951 TREND SPORT Ano
TBA MAINKA, Dieter 1940 Scbg-kanu Ano
TBA MAINKA, Wolfram 1971 A3 Offset - Henningsdorf Ano
TBA MAJOROVÁ, Hana 1990 Ano
TBA MALACK, Karina 1962 Sv Vogelsang Ano
TBA MALINA, Jaroslav 1984 Prazdroj Plzeň Ano
# Jméno rok Klub Zapl.
TBA MALÁT, Jiří 1977 Quake 3 Arena Ano
TBA MARTINEC, Jan 1951 Sokol Benešov U Semil Ano
TBA MARTINOVÁ, Eva 1958 TJ Sokol Valteřice Ano
TBA MARTÍNKOVÁ, Marcela 1976 Ano
TBA MARŠÁLKOVÁ, Eva 1984 Craftholic Team Ano
TBA MATĚJKA, Pavel 1972 Ano
TBA MELZER, Andreas 1966 Gelegenheitssportler E.vau. Ano
TBA MESTEK, Antonín 1968 Ano
TBA MICHAL, Jan 1969 Mercedes-Benz Atomic/Salomon team Ano
TBA MICHALIČKA, Vladimír 1960 TK Radošovice Ano
TBA MOC, Lubomír 1943 Všk Slavia Liberec Ano
TBA MOCKEL, Rudolf 1938 Skiclub SAXONIA Dresden Ano
TBA MOKŘÍŠ, Ivan 1964 Ano
TBA MORAVCOVÁ, Klara 1983 Ski Klub Jablonec Ano
TBA MOSIG, Nele 1999 Hc Sachsen Neustadt/sebnitz Ano
TBA MOSIG, Ute 1971 Sebnitz Ano
TBA MOTEJL, Jiří 1993 Zo 226 Ano
TBA MOTEJLOVÁ, Klára 1979 Ano
TBA MOTEJLOVÁ, Olga 1968 ZO 226 Ano
TBA MOTTL, Antonín 1937 Beroun Ano
TBA MOTTL, Jan 2002 Ano
TBA MOTTL, Martin 1967 Ano
TBA MROŻEK, Damian 1976 Hydrostacja.pl Ano
TBA MURČO, Petr 1964 Kasper-Swix Trutnov Ano
TBA MUŽÍKOVÁ, Marie 1986 Ano
TBA MYSLIVCOVÁ, Lenka 1968 Ano
TBA MYSLIVCOVÁ, Martina 1992 Ano
TBA Macháček, Miloslav 1973 Ano
TBA Madry, Lukáš 1980 LK Pustá Polom Ano
TBA Mainka, Rainer 1941 Wsv Blaues Wunder Kanu Ano
# Jméno rok Klub Zapl.
TBA Mainka, Wanda 1985 Ano
TBA Maixner, Jan 1957 Ano
TBA Maleňák, Filip 1990 Aplikace Záchranka Ano
TBA Malkowicz, Joanna 1965 DRIMTIM Ano
TBA Malkowicz, Wojciech 1966 DRIMTIM Ano
TBA Marek, Jakub 1986 Sonepar Liberec Ano
TBA Marek, Martin 1981 Měďáci z Tiché - fontána Ano
TBA Marek, Zdeněk 1956 Měďáci z Tiché - fontána Ano
TBA Marendiak, Vladimír 1951 Žilina Ano
TBA Mareš, Matěj 2001 Silvini Madshus Team Ano
TBA Marie-Hélene, TOUFFAIT 1956 Ano
TBA Markova, Tereza 1974 Ano
TBA Marková, Lenka 1983 Měďaci z Tiché - fontána Ano
TBA Martin, Tomáš 1981 TJ Sokol Valteřice Ano
TBA Maršál, Jan 2000 Ano
TBA Maršálová, Kateřina 1974 Ano
TBA Maršíková, Dana 1969 Ano
TBA Matoušek, Filip 1988 Drbna.cz Ano
TBA Mensner, Oivind 1952 Ano
TBA Mihok, Miroslav 1975 SC Infinity Ano
TBA Mikšovský, Tomáš 1977 Ano
TBA Mohelová, Silvie 1985 Ano
TBA Monhartová, Helena 1985 Ano
TBA Moravecová, Kateřina 1984 Silvini Madshus team Ano
TBA Moylan, Ken 1961 Canberra XC Ski Ano
TBA Mráz, Václav 1983 ASK Slavia Praha Ano
TBA Mrázková, Tereza 2000 ELESTOR Ano
TBA Munch, Hartmut 1944 Skiclub Saxonia Ano
TBA Muroň, Zdeněk 1948 Ano
TBA MÁCOVÁ, Zuzana 1979 Čt Praha Ano
# Jméno rok Klub Zapl.
TBA MĚSTKOVÁ, Lucie 1978 Tempo Praha Ano
TBA NAJMAN, Martin 1972 Ano
TBA NALEZENÁ, Magdalena 1977 Akvabely Ano
TBA NAŇKA, Tomáš 1981 Mokrý kožíšky Ano
TBA NEJEDLÝ, Ondřej 1999 KVS Praha Ano
TBA NIKLAS, Martin 1982 Ano
TBA NOSEK, Zdeněk 1952 Veteran Extreme Club Ano
TBA NOVOTNÝ, Ondřej 1991 Ano
TBA NOVÁK, Aleš 1973 Tuty Máza Ano
TBA NOVÁK, Daniel 1968 Pojišťovna VZP a.s. Ano
TBA NOVÁK, Marek 2003 Redfrog Ano
TBA NOVÁKOVÁ, Markéta 1966 REDFROG Ano
TBA Naňková, Judita 1983 Royals Ano
TBA Nespěsný, Petr 1958 CYKLO-SKI klub Polička Ano
TBA Nesvadbová, Bronislava 1983 Ano
TBA Nohejl, Martin 1971 Ano
TBA Nordey, Lucie 1987 Ano
TBA Nosková, Tereza 1993 Ano
TBA Novák, Jakub 1980 RINGIER Ano
TBA Němcová, Hana 1986 Ano
TBA OBERMAJEROVÁ, Tereza 1986 Zlatýýý Ano
TBA OLMR, Pavel 1975 Ano
TBA OLMROVÁ, Vanda 1984 Ano
TBA OPATRNÁ, Jana 1981 Báječné ženy v běhu Ano
TBA OPAVOVÁ, Dana 1977 Slaviatip Ano
TBA OTTO, Matthias 1962 Psv Basdorf Ano
TBA OTTO, Steffen 1959 Bertsdorfer SV Ano
TBA OUREDNIKOVA, Renata 1990 Vasalopet Ano
TBA Obermajer, Jan 1979 Zlatýýý Ano
TBA Oettel, Patrick 1983 SC Norweger Annaberg Ano
# Jméno rok Klub Zapl.
TBA Olbrich, Martin 2000 Hasiči Jarošov Ano
TBA Olsson, Ann-Kristin 1966 Söderbärke GOIF Ano
TBA Ondruš, Radovan 1974 Ano
TBA Orrebo Liljeberg, Kristina 1959 Ano
TBA PACLÍK, Michal 1977 Ano
TBA PANUŠOVÁ, Petra 1975 Ski Club Chotec Ano
TBA PARTHONOVÁ, Štěpánka 1995 Ano
TBA PATKA, Ondrej 1979 Ano
TBA PAVELKOVÁ, Marta 1964 Start Brno Ano
TBA PAZDERNÍK, Stanislav 1962 MMM Ano
TBA PELLY, Ctibor 1977 Ano
TBA PERNÝ, Josef 1956 Česká televize Praha Ano
TBA PETHS, Jan 1981 Team Oriflame Ano
TBA PETRUZELOVA, Dagmar 1975 Vasalopet Ano
TBA PILAŘ, Libor 1961 Sk Jizera I.m. Ano
TBA PILAŘOVÁ, Ivana 1963 Sk Jizera I.m. Ano
TBA PILÁT, Václav 1974 Ano
TBA PITTNER, Leopold 1943 BSV TGB Welzow-Süd Ano
TBA PODPIEROVÁ, Anna 1973 Ano
TBA POHANKA, Karel 1954 Čv Ano
TBA POHL, Bořivoj 1979 Liebscher&Pohl s.r.o. Ano
TBA POHL, Štěpán 2002 TJ Turnov Ano
TBA POKORNÁ, Věnceslava 1948 Atletika Hostivař Ano
TBA POKORNÝ, Karel 1968 Na Poslední Chvíli Ano
TBA POLACHOVÁ, Markéta 1996 Ano
TBA POLÁK, Jakub 2002 Ano
TBA POLÁK, Pavel 1946 Sj Ski Ano
TBA POLÁKOVÁ, Lenka 1976 Ano
TBA POLÁKOVÁ, Vlasta 1946 Žižkovský tygři Ano
TBA PONIKELSKA, Klára 1976 ACCLI Ano
# Jméno rok Klub Zapl.
TBA PONIKELSKÝ, Ondřej 2000 ACCL Ano
TBA PONIKELSKÝ, Pavel 1972 ACCLI Ano
TBA POTOČEK, Tomáš 1982 Ano
TBA POČÁROVSKÝ, Zdeněk 1975 Ano
TBA POŠMOURNÁ, Lucie 1987 Ano
TBA PROCHÁZKA, Jiří 1970 Office depot Ano
TBA PROCHÁZKOVÁ, Andrea 1989 Ano
TBA PROCHÁZKOVÁ, Michaela 1995 SK Slavia Praha Ano
TBA PTÁČEK, František 1972 Mercedes-Benz Atomic Salomon team Ano
TBA Palatková, Monika 1970 Ano
TBA Palman, Daniel 1965 Ano
TBA Part, Andres 1956 EWK (Estonian Worldloppet Club) Ano
TBA Paul, Roman 1973 Ano
TBA Pavliš, Jan 1952 Ano
TBA Pavliš, Marek 1982 Ano
TBA Pecháčková, Iva 1958 Meander Ano
TBA Pelová, Milena 1972 Ski Pax Horní Maxov Ano
TBA Pelánek, Daniel 2004 Ano
TBA Pelánek, Libor 1974 Ano
TBA Pelánek, Ondřej 2001 Ano
TBA Perek, Maciej 1972 Profexim team / SKImile Ano
TBA Perra, Edouard 1985 Ano
TBA Petrová, Eva 1982 Ano
TBA Petruš, Michaela 1990 AZ Ekotherm Šumperk Ano
TBA Phanová, Hoang Linh 1997 Ano
TBA Pindurová, Eva 1982 Ano
TBA Pivrnec, Jaroslav 1952 Ano
TBA Pohorský, Miroslav 1971 Ano
TBA Pojmon, Ondřej 1978 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou Ano
TBA Pokorný, Pavel 1977 Hervis Sport Trutnov Ano
# Jméno rok Klub Zapl.
TBA Polách, Miroslav 1990 Ano
TBA Pražma, Miroslav 1992 Ano
TBA Procházková, Irena 1957 TJ Háje Ano
TBA Procházková, Petra 1985 Ano
TBA Psenicka, Jakub 1991 Vltava Fund Craft Team Ano
TBA PÁVEK, Jan 1955 Ski klub Řevnice Ano
TBA PÁVKOVÁ, Jana 1957 Ski klub Řevnice Ano
TBA Pěnkavová, Lenka 1977 Strážský běhny Ano
TBA PŘIBYL, Jan 1982 Hervis Ano
TBA PŘIBÁŇOVÁ, Helena 1962 Akita Ano
TBA PŘIDAL, Jaroslav 1944 Horolezecký klub Pardubice Ano
TBA Přibyl, Vladimír 1961 Ano
TBA Pšenička, Jiří 1946 Pardubice Ano
TBA RADOŇ, Jaroslav 1950 Poděbrady Ano
TBA RADVAN, Martin 1980 LEEMON Ano
TBA RAJEC, Anton 1949 LK Corgoň Nitra Ano
TBA REIBL, Bořivoj 1972 Ano
TBA ROCAREK, Jiri 1983 Vltava Fund Craft Team Ano
TBA RODEROVÁ, Silvie 1979 Bžb Ano
TBA ROLEČEK, Jakub 1989 Ano
TBA ROSELER, Norbert 1959 Ano
TBA ROUBAL, Martin 1984 Ano
TBA ROUSSEL, Mickael 1974 Ano
TBA ROVNA, Zuzana 1978 Sk Pionier Ano
TBA ROČŇÁKOVÁ, Miloslava 1945 M Tým Zvole Ano
TBA ROŽEK, Vilém 2003 OB Říčany Ano
TBA ROŽEK, Vojtěch 2005 OB Říčany Ano
TBA ROŽKOVÁ, Petra 1975 OB Říčany Ano
TBA RUPPRECHT, Johan 2001 SSV Erfurt O2 Ano
TBA RYBA, František 1960 Tesla Pardubice Ano
# Jméno rok Klub Zapl.
TBA RYDLOVÁ, Jarmila 1961 Running witch Ano
TBA RYDVANOVÁ, Eva 1976 Ano
TBA Rais, Pavel 1965 Ano
TBA Ratze, Tobias 1992 O-SEE-Sports e.V. Ano
TBA Rautiainen, Veli 1948 Finland Ano
TBA Ridzák, Tomáš 1989 Ano
TBA Rost, David 1978 Ano
TBA Rothig, Kristin 1993 TSV1861Spitzkunnersdorf Ano
TBA Rozsívalová, Eliška 1952 Horolezecký oddíl Pardubice Ano
TBA Rožková, Daniela 1979 Ano
TBA Rožňová, Anna 1975 Hanácký MC Ano
TBA Rulf, Jíří 1966 Jumar Ano
TBA Rygh, Thomas 1981 Hasseris skiklubb Ano
TBA Ryvolová, Elena 1966 Ano
TBA Röthig, Max 1997 Tsv1861spitzkunnersdorf Ano
TBA Röthig, Uwe 1970 Tsv 1861spitzkunnersdorf Ano
TBA RŮŽIČKA, Hugo 2003 OB Říčany Ano
TBA RŮŽIČKA, Josef 1972 SPP ... Ano
TBA RŮŽIČKOVÁ, Lucie 1973 OB Říčany Ano
TBA SAMEK, Vladimír 1965 SC Kempten Ano
TBA SANDNES, Ole Morten 1937 Ano
TBA SAŇÁK, Adam 1989 Ano
TBA SCHAEDLICH, Ditte 1979 Ano
TBA SCHNEIDER, Steffen 1948 Skiverein Flügelradbaude Ano
TBA SCHONMANN, Daniel 1988 Ano
TBA SCHOVÁNEK, Petr 1971 Alpin Klub Rokytnice Nad. Jize Ano
TBA SCHOVÁNKOVÁ, Marie 1980 Alpin Club Rokytnice N. J. Ano
TBA SCHUDACK, Horst 1937 Kraft & Figur Hoyerswerda Ano
TBA SCHULZOVA, Jana 1964 Vasalopet Ano
TBA SCHWAR, Andreas 1965 LSC Grosskoschen Ano
# Jméno rok Klub Zapl.
TBA SCHWARZLOS, Anja 1975 DAV "Sedlitzer Bergfreunde" Ano
TBA SEDLAŘÍK, Jakub 1986 Ano
TBA SEDLÁČEK, Tomáš 1984 ACS 1893 Ano
TBA SEIDL, Zbyněk 1943 Liga 100 Praha Ano
TBA SEQUENS, Richard 1957 Ano
TBA SIKOROVÁ, Michaela 1994 Rossigno Racing Team Ano
TBA SITARČÍK, Marek 2005 Ano
TBA SITARČÍK, Miroslav 1976 Síťovci Ano
TBA SLAVÍK, Jiří 1964 Veslaři Děčín Ano
TBA SLÁDEK, Roman 1972 Ano
TBA SLÁMA, Jan 1975 Ano
TBA SMRČEK, Antonín 1968 Ano
TBA SNÍŽEK, Jaromír 1942 Poděbrady Ano
TBA SOKOL JR, Petr 2000 Sokol Harcov Ano
TBA SOUČKOVÁ, Dagmar 1940 Nevis Ano
TBA SPITZMUELLER, Erwin 1951 Leipzig Ano
TBA STAŇKOVÁ, Dana 1970 Jumar Ano
TBA STAŇOVÁ, Iva 1976 Ano
TBA STEJSKAL, Jakub 1991 Ano
TBA STRÁNÍK, Miroslav 1973 Ano
TBA STUDENÝ, Jiří 1954 Paraklub Ano
TBA STUMPFOVÁ, Alena 1986 Spolchemie Ústí Ano
TBA SUCHARDOVÁ, Adéla 2002 Ano
TBA SUCHARDOVÁ, Jana 1976 Ano
TBA SUCHOMEL, Pavel 1945 Ano
TBA SUCHOMEL, Petr 1967 Sk Aktis Praha Ano
TBA SUCHÁNKOVÁ, Heidi 1959 Silvini Madshus Team Ano
TBA SUROVCOVÁ, Kamila 1998 Sportovní Klub Moravany u Brna Ano
TBA SVATOŇOVÁ, Jana 1976 TJ Zentiva Ano
TBA SVEJKOVSKÁ, Pavlína 1976 Čt Praha Ano
# Jméno rok Klub Zapl.
TBA SVEJKOVSKÝ, Petr 1948 Čt Praha Ano
TBA SVOBODA, Miroslav 1949 Ano
TBA SVOBODOVÁ, Alena 1957 Spolchemie Ústí Ano
TBA Sadilková, Eva 1973 Ano
TBA Salingerová, Anna 1977 ČZU Praha Ano
TBA Sandova, Jana 1989 Ano
TBA Schartmuller, Ursula 1963 Ano
TBA Scheifele, Martina 1964 Ano
TBA Schick-Wetzel, Ariane 1986 Ano
TBA Schlechterová, Lenka 1984 SKP Ústí Nad Labem Ano
TBA Sedlařík, Radko 1957 Ano
TBA Sedlák, Radek 1984 Ano
TBA Sedláčková, Kateřina 1984 SILVINI MADSHUS TEAM Ano
TBA Seifert, Dietmar 1958 TSG Bau Hammerbrücke Ano
TBA Setnička, Vojtěch 1992 Bauer Ski Team Ano
TBA Sipila, Liisa 1983 SalpausselkäExpress Ano
TBA Sipila, Maarit 1954 SalpausselkäExpress Ano
TBA Sivak, Peter 1970 SC INFINITY Ano
TBA Skopalová, Simona 1971 Ano
TBA Skrbková, Lenka 1982 Sokol Železný Brod Ano
TBA Slavík, Jan 1988 Ano
TBA Slavíková, Šárka 1968 Kozí farma Ovesná Ano
TBA Slavíček, Jan 1984 Forbidden Ano
TBA Sládková, Klára 2001 Ano
TBA Sláma, Jan 1953 Sokolíci Praha Venkov Ano
TBA Smetánka, Pavel 1952 Ano
TBA Sokolova, Evgenia 1984 Ano
TBA Sosna, Mojmír 1984 Tj Radlice Ano
TBA Spenke, Joerg 1968 Ano
TBA Spila, Bernd 1999 Bertsdorfer Sv Ano
# Jméno rok Klub Zapl.
TBA Stempel, Adam 1992 Silvini Madshus Team Ano
TBA Stepankova, Hanka 1974 Ano
TBA Straka, Oto 2005 Ano
TBA Straková, Tereza 2004 Ano
TBA Stratil, Jiří 1991 Ano
TBA Stínilová, Barbora 1988 Ano
TBA Suchomelová, Anna 2002 SK Aktis Praha Ano
TBA Svider, Oto 1994 Žižkovský Tygři Ano
TBA Svoboda, Alexandra 1991 Ano
TBA Syrová, Eliška 1999 Nordica ski Zlín Ano
TBA Sýkorová, Radka 1982 Ano
TBA TARABA, Oldřich 1975 Ano
TBA TARABOVÁ, Věra 1977 Ano
TBA TECLOVÁ, Julie 1998 TJ Dukla Liberec Ano
TBA TEICH, Wolfgang 1944 Kälbersteiner Ano
TBA TELENSKÝ, Jan 1951 Ski Janov Bedřichov Ano
TBA TESAŘ, Marek 1976 RAUL Ano
TBA TESKA, Tomáš 1961 Ano
TBA TETUROVÁ, Kateřina 1978 TJ Start Ano
TBA TISOT, Stanislav 1977 Ano
TBA TRAFINA, Jan 1964 Ac Slovan Liberec Ano
TBA TRALLE, Aleksy 1958 Ano
TBA TREJTNAROVÁ, Dana 1957 TJ Sokol Žamberk Ano
TBA TREPPE, Konrad 1981 Vfa Endlos Dresden Ano
TBA TRSKOVÁ, Halina 1968 Pojišťovna VZP Ano
TBA TRŽICKÝ, Pavel 1976 Pavouk Chomutov Ano
TBA TUMPACH, Petr 1967 Ano
TBA TUMPACHOVÁ, Kateřina 1990 Ano
TBA TUŠL, Martin 1968 Mercedes-Benz Atomic Salomon Ano
TBA TUŽILOVÁ, Tereza 1998 XCSPORT.cz Nordic racing team Ano
# Jméno rok Klub Zapl.
TBA TWARDZISZEWSKI, Ryszard 1960 Ano
TBA TYL, Jakub 1996 Ano
TBA Teoke, Roland 1970 Karpatsky Jazvec Ano
TBA Ternová, Lucie 1986 MAMASPORT Ano
TBA Thomasgaard, Trude Berget 1963 Birkebeiner Ano
TBA Tichý, Václav 1985 Ano
TBA Totland, Tor 1947 Ano
TBA Troitzsch, Andreas 1950 Tbb Jena Ano
TBA Tryznová, Hana 1951 Ano
TBA Trávníčková, Kristina 1982 Ano
TBA Tumpach, Petr 1993 Ano
TBA Turčan, Marek 1969 Karpatsky jazvec Ano
TBA Tusjaková, Zdenka 1969 Ano
TBA Tvrdík, Ondřej 1981 Ano
TBA Tyl, Marek 2003 Ano
TBA Tylová, Petra 1969 Ano
TBA TĚLECKÝ, Michael 1972 Ano
TBA UHER, Jan 1971 Vk Slavia Ano
TBA URBÁNEK, Jiří 1987 HO Slávie Liberec Ano
TBA VALEHRACH, David 1980 chobot Ano
TBA VANÍČEK, Vojtěch 1940 Praga Praha Ano
TBA VAVŘINOVÁ, Simona 1970 Ano
TBA VAŘEKA, Petr 1969 Jumar Ano
TBA VAŘEKOVÁ, Dana 1968 Jumar Ano
TBA VESELÁ, Iva 1975 Sokol Senohraby Ano
TBA VESTLINDER, Erica 1960 Orsa SK Ano
TBA VIDIM, Kryštof 2000 Ano
TBA VIDIM, Tomáš 1971 Praha Ano
TBA VLK, Josef 1958 ASK Děčín Ano
TBA VOCHOMŮRKA, Jiří 1982 Pařezová chaloupka Liberec Ano
# Jméno rok Klub Zapl.
TBA VODA, Richard 1970 Ano
TBA VODIČKA, Jan 1948 Liberec Ano
TBA VOGT, Ines 1967 SC-Kottmar Ano
TBA VOIGT, Hans-Joachim 1958 Brigade Auflauf (Ost) Berlin Ano
TBA VONDRA, Pavel 1962 Team Studio Axa Ano
TBA VONDRÁČEK, Luboš 2001 Nadace Leontinka Ano
TBA VOPĚNKA, Jonathan 1994 Ano
TBA VORLÍČEK, Petr 1982 Ano
TBA VRABLÍK, Vojtěch 2002 Ano
TBA VRABLÍKOVÁ, Michaela 2000 Ano
TBA VRÁBLÍKOVÁ, Klára 1972 Ano
TBA VRÁNA, Jaroslav 1945 Mave Nymburk Ano
TBA VYČÍTAL, Martin 1986 Ano
TBA VYČÍTAL, Vladimír 1955 Ano
TBA Vach, Pavel 1990 Ano
TBA Valenta, Vladimír 1955 Ano
TBA Vařeková, Bohdana 2001 Ano
TBA Veber, Tomáš 1974 Kasper Swix team Ano
TBA Velecký, Milan 1972 Ano
TBA Velecký, Tomáš 1980 Ano
TBA Vermachova, Marie 1986 Ano
TBA Vezzoli, Ruben 1996 Ano
TBA Vlach, Miroslav 1979 Geny z Keni Ano
TBA Vodičková, Tereza 1975 Ano
TBA Vojta, Jan 1983 Ano
TBA Vokounova, Lucie 1979 Ano
TBA Votápek, Jakub 1987 Ano
TBA Vrabec, Luboš 1983 Drbna.cz Ano
TBA Vrbovec, Antonín 1965 Ano
TBA Vrbovec, Filip 2005 Ano
# Jméno rok Klub Zapl.
TBA Vránová, Jennifer 1967 Ano
TBA Vyhnalová, Jana 1984 Ano
TBA Vyškrabka, Jan 1985 Ano
TBA Vyškrabková, Ivana 1962 Ano
TBA Vyškrabková, Kateřina 1984 Ano
TBA VÁCLAVKOVÁ, Jolana 1969 Báječné ženy v běhu Ano
TBA VÁLKOVÁ, Jitka 1966 AC Čimelice Ano
TBA VÁVRA, David 1957 Sklepovští Sršáni Ano
TBA VÁVROVÁ, Marie 1997 Ano
TBA VÍTKOVÁ, Karina 1979 Ano
TBA VÝBORNÝ, Marek 1976 Rudý Leknín Ano
TBA VÝBORNÝ, Štěpán 1986 Ano
TBA VŮCH, Jan 1976 SDH Lhůta Ano
TBA WAGNER, Felix 1998 Sebnitzer Rv 1897 E.v. Ano
TBA WALTHER, Jacob 1999 SSV Erfurt O2 Ano
TBA WALTHER, Johanna 2001 SSV Erfurt O2 Ano
TBA WEBER, Marita 1954 TV Cottbus 1861 Ano
TBA WEIGL, Břetislav 1975 Sokolíci Praha venkov Ano
TBA WOLFF, Jakub 1984 Hostivice Ano
TBA WOLFF, Jurgen 1960 Ski Team Meissen Ano
TBA Wagner, Antje 1969 Ano
TBA Wagner, Martin 1996 Ano
TBA Waldheim, Beatrice 1971 Skisportverein Erfurt 02 Ano
TBA Weise, Gunter 1956 Hunde und Pferdeschule Großharthau Ano
TBA Wharrie, Bruce 1960 Ano
TBA Wickholm, Tom 1946 Ano
TBA Wiese, Rainer 1955 Ano
TBA Winterstein-WALTHER, Konstanze 1972 SSV Erfurt 02 Ano
TBA Wlodarek, Urszula 1965 Ano
TBA Wrobel, Jiří 1965 Ano
# Jméno rok Klub Zapl.
TBA Würz, Martin 1963 SWSL Lučany Ano
TBA ZAHRÁDKA, Tomáš 1966 TK Nová Ves Ano
TBA ZAHRÁDKOVÁ, Viktorie 2000 TK Nová Ves Ano
TBA ZATLOUKALOVÁ, Jana 1975 Ano
TBA ZEMANOVÁ, Marie 1990 Ano
TBA ZIMMEL, Jaroslav 1958 Autoslužby Zimmel Ano
TBA ZMEŠKAL, Ondřej 1991 Nadace Leontinka Ano
TBA Zahradníček, Petr 1995 Ano
TBA Zahrádka, Tomáš 1989 TK Nová Ves Ano
TBA Zając, Adam Piotr 1989 Ano
TBA Zak, Thomas 1965 Ano
TBA Zakrzewski, Krzysztof 1985 SkipolTeam.PL Ano
TBA Zenková, Zuzana 1988 Ano
TBA Zięba, Magdalena 1975 Ano
TBA ZŮČEK, Jaroslav 1956 Velké Březno Ano
TBA austen, richard 1967 SC INFINITY Ano
TBA de Heij, Laura 2004 Ano
TBA de Heij, Margita 1973 Ano
TBA ČADKOVÁ SVEJKOVSKÁ, Michaela 1973 Česká Televize Praha Ano
TBA ČAJČÍK, Jan 1988 Lodni sporty Brno Ano
TBA ČERNICKÝ, Zdeněk 1974 Ano
TBA ČERNÁ, Jolana 1965 --- Ano
TBA ČERNÁ SILOVSKÁ, Hana 1984 Žižkovský tygři Ano
TBA Čech, Martin 1972 To je můj konec Ano
TBA Čermáková, Iva 1990 Buchta na plech Ano
TBA Červenková, Barbora 1989 Advokátní kancelář Hron & partners Ano
TBA Čečrlová, Lucie 1979 CobramTeamPPC Ano
TBA Čihák, Miloš 1965 Ano
TBA Čuka, Ondřej 1983 Ano
TBA Čumlivski, Radomir 1951 Klub Akademiků Klasiků - K.A.K. Ano
# Jméno rok Klub Zapl.
TBA ŘEHÁK, Zdeněk 1977 Ano
TBA ŘEZÁČOVÁ, Klára 1978 Podolští běžkaři Ano
TBA Řehořek, Tomáš 1996 Kerda Sport Agricola Team Ano
TBA Řezáč, Josef 1962 ATLETIKO FRYMBURK Ano
TBA Řezáčová, Kristýna 1994 Ano
TBA Říha, Adam 2001 Ano
TBA ŠATINSKÝ, Richard 1969 Sk Pokop Domamyslice Ano
TBA ŠEBEK, Martin 1962 Biker Cholupice Ano
TBA ŠEBESTÍK, Daniel 1998 SKP Nymburk Ano
TBA ŠERÝ, Pavel 1971 Canon Ano
TBA ŠEVČÍK, Jan 1966 Zbraslav Ano
TBA ŠIKULA, Miroslav 1961 Ano
TBA ŠIMEČEK, Tomáš 1966 Kerda Sport Agricola Team Ano
TBA ŠIMKO, Viktor 1964 SK Mělník Chloumek Ano
TBA ŠIMŠA, Martin 2003 SK Praga Ano
TBA ŠIMŮNEK, Jaromír 1955 SKP Kornspitz Jablonec Ano
TBA ŠINCL, Jan 1952 Pegas Ano
TBA ŠLAPÁK, Radim 1969 Ano
TBA ŠLAPÁKOVÁ, Magdalena 2003 LTK Liberec Ano
TBA ŠOTOLA, Michal 1979 Nemocnice Na Homolce Ano
TBA ŠRAUTOVÁ, Kateřina 1977 Ano
TBA ŠRUTOVÁ, Ilona 1974 Ano
TBA ŠTEMBERKA, Petr 1975 Ano
TBA ŠUSTA, Jan 2001 Ano
TBA Šebek, Pavel 1973 Ano
TBA Ševčík, Martin 1990 Ano
TBA Ševčík, Pavel 2004 Ano
TBA Šikola, Radek 1979 Bauer Ski Team Ano
TBA Široká, Romana 1972 Ano
TBA Škaloudová, Petra 1974 Ano
# Jméno rok Klub Zapl.
TBA Šlambor, Michal 1986 Ano
TBA Šnajberk, Václav 1975 Ano
TBA Šotola, Vojtěch 2007 Ge-Baek Hosin Sool Ano
TBA Šraut, Bohumír 1975 Ano
TBA Štefan, Petr 1973 Ano
TBA Štěpánková, Karla 1979 Ano
TBA Šubert, Martin 1972 Ano
TBA Švarc, Martin 1994 ski klub jablonec Ano
TBA Švihálek, Petr 1967 Ano
TBA ŠŤOVÍČEK, Jan 2005 Ano
TBA Šťastná, Zdeňka 1965 Moravský Krumlov Ano
TBA Šťovíček, Jan 1972 Ano
TBA Ťupa, Lukáš 1981 Ano
TBA ŽŮREK, Vít 1964 Base Paraklub Praha Ano

Poslední aktualizace:23/06/2018
Počet zaregistrovaných závodníků: 883

Ilustrace

Bedřichovský NLM

lyžařský stadion Bedřichov

Poznej Jizerky v jiném světle a vyraz na Bedřichovský Night Light Marathon. Večerní závod, který zahajuje tradičně seriál SkiTour, startuje na bedřichovském stadionu a ukáže ti místa, kde se prohání tisícovky běžců na lyžích při slavné Jizerské 50. Užij si magickou atmosféru, kdy ti na trať svítí jen měsíc, hvězdy, čelovky běžců a ohnivé louče. Letos se pojede v novém, lednovém, termínu a závod bude navíc dvoudenní, aby si na své přišli i lyžaři preferující klasiku! Vybereš si celých 35 kilometrů, poloviční trať na 17,5 km nebo radši 10km trasu?

Generální partner

  • ČEZ

Hlavní partneři

  • Hervis
  • Pojišťovna VZP, a.s.
  • Volkswagen - užitkové vozy
  • Pohlednice on-line

Partneři

  • Enervit
  • Crystal Bohemia
  • KAMA
  • CzechTourism
  • Nature Valley
  • SWIX
  • Boll Kids & Junior

Generální mediální partner

  • Nova

Marketingový partner

  • RAUL

Logistický partner SkiTour

  • DB Schenker

Mediální partneři

  • Kamsdetmi.com
  • Nordic
  • Snow
  • Svět outdooru
  • Skinordic.cz
  • Pohora.cz
  • bezky.net
  • Mediatenor
  • Rádio Rubi

Spolupracujeme

  • Báječné ženy v běhu
  • Nadace Emil
  • Outfanatic

Dodavatel

  • TKF

Za podpory

  • Svaz lyžařů ČR

Partneři

  • CzechTourism

Generální mediální partner

  • Nova

Marketingový partner

  • RAUL
Výživové okénko