Startovní listina:
ČEZ Jizerská 50 Volkswagen Bedřichovská 30

# Jméno rok Klub Zapl.
TBA ADAMÍRA, Jan 1986 Ano
TBA ADÁMEK, Vladimír 1961 Ano
TBA ANDRLÍK, Aleš 1977 CYKLO-SKI Klub Polička Ano
TBA ANTOŠ, Jiří 1957 Ski Jilemnice Ano
TBA ANTOŠ, Tomáš 1976 Guard servis Team Ano
TBA Adámková, Hana 1959 Ano
TBA BAJZÍK, Jaroslav 1961 Ano
TBA BAJZÍK, Josef 1994 Ano
TBA BAJZÍKOVÁ, Jana 1966 Ano
TBA BALATKOVÁ, Lenka 1958 Ano
TBA BALOUNOVÁ, Jana 1982 Czech Apnea Team Ano
TBA BANSKÝ, Marek 1967 Ano
TBA BLAHNA, Petr 1950 Olfincarskiteam Ano
TBA BLAŽEK, Jiří 1961 Ski Nordic Mariánské Lázně Ano
TBA BLÁHA, Vladimír 1964 Sokol Horní Heřmanice Ano
TBA BOŽKOVÁ, Adéla 1996 Ano
TBA BRABEC, Jakub 2001 Kanoistika Sparta Ano
TBA BRABEC, Miroslav 1967 Habrdy Ano
TBA BRAUNOVÁ, Lucie 1981 SKP Harrachov Ano
TBA BRUNCLÍK, Ivo 1958 TJ Slovan Špindlerův Mlýn Ano
TBA Baránek, Aleš 1982 Ano
TBA Beneš, Jiří 1980 Ano
TBA Beneš, Petr 1974 Ne
TBA Bernát, Miroslav 1960 OB Třinec Ano
TBA Bobek, Aleš 1975 Pilsner Urquell Ultras Ano
TBA Brož, Marek 1984 a-net Liberec Ano
TBA Burger, Ales 1974 Ano
TBA BÍLEK, Josef 2001 Ano
TBA Bár, Vladimír 1976 Ano
# Jméno rok Klub Zapl.
TBA CHALOUPKA, Přemysl 1971 EXIT TEAM Ano
TBA CHALOUPKA, Viktor 2003 EXIT TEAM Ano
TBA CHALOUPKOVÁ, Dana 1971 Silvini Madshus Team Ano
TBA CHALOUPKOVÁ, Hana 2002 EXIT TEAM Ano
TBA Chamrádová, Alice 1997 Ano
TBA Cibulová, Veronika 1979 Medvědi Roztoky Ano
TBA Cihlář, Jan 1983 Silvini Madshus team Ano
TBA DAŇHEL, Vlastimil 1959 Ano
TBA DITTRICHOVÁ, Vendula 1980 Kamsdětmi.com Ano
TBA DLOUHÁ, Kateřina 1989 DB Schenker Ano
TBA DOSTÁLOVÁ, Kateřina 1987 Ouki Douki Ano
TBA DOUBEK, Tomáš 1982 Ano
TBA DRENDEL, Uwe 1962 Multisport LOS-Gemeinschaft Ano
TBA DRŠKA, Peter 1980 DNT Žilina Ano
TBA DVOŘÁK, Jaromír 1963 CYKLO-SKI klub Polička Ano
TBA Debertin, Daniel 1992 Eleven Eintracht Braunschweig Skimarathon Team Ano
TBA Diviš, Martin 1968 Ano
TBA Drábková, Vladěna 1983 Ano
TBA Duben, Matěj 1993 Ano
TBA Duben, Zdeněk 1969 Ano
TBA Dvořák, Bohumil 1976 Ano
TBA Dvořáková, Pavla 1983 Ano
TBA Dvořáková, Veronika 1978 Ano
TBA ECKERT, Thomas 1963 K.V.Rohnspitzler Ano
TBA ESCHER, Toni 1990 adidasXCSteam/SC Norweger 1896 Annaberg e.V. Ano
TBA Erkkila, Sari-Leena 1968 Tampereen Hiihtoklubi Finland Ano
TBA Erlebach, Kryštof 1968 Suché Kosti Vrchlabí Ano
TBA FARSKÝ, Stefan 1946 Dom Srdca Martin Ano
TBA FEKETE, František 1968 Nbs Ano
TBA FILDÁN, Ladislav 1955 Borci zdar! Ano
# Jméno rok Klub Zapl.
TBA FRANC, Tomáš 1975 TJ Roprachtice Ano
TBA FRANCZAK, Bartosz 1988 nabiegowki.com Ano
TBA FRAŇO, Michal 1981 Race Space Ano
TBA Fedor, Jozef 1972 Ano
TBA Feldstein, Jan 1978 Ski Club Congo-Erin Ano
TBA Fiala, Marek 1985 Ano
TBA GABRIELOVÁ, Jitka 1982 Ano
TBA GAJDOSIK, Miroslav 1977 MKL Kremnica Ano
TBA GALKOVA, Katarina 1965 Ano
TBA GEBOUSKÝ, Ondřej 1997 TJ Dukla Liberec Ano
TBA GLOS, Hynek 1970 Ano
TBA GLOS, Martin 1997 Ano
TBA GUZINSKI, Andrzej 1964 skipol.pl TEAM Ano
TBA Gruendel, Alexander 1978 Ano
TBA Guida, Ilona 1977 Ano
TBA Gut, Rober 1961 Ano
TBA HAUSER, Tomáš 1972 Zentiva Ano
TBA HEJNÁ, Anna-Marie 1999 Silvini Madshus team Ano
TBA HELÁN, Martin 1982 Rychtář Ski !!! Ano
TBA HENKER, Carlo 1956 Zittau Ano
TBA HERIAN, Petr 1957 Ano
TBA HERMAN, Miloš 1962 Ano
TBA HERRMANN, Heiko 1964 SV Hermsdorf Ano
TBA HOBZA, Martin 1988 Ano
TBA HOLOMOUCKÝ, Adam 1999 DB Schenker Ano
TBA HOMOLÁČ, Daniel 1984 Ano
TBA HRDLIČKA, Marcel 1972 KV Kondor Brandýs Ano
TBA HUBÍNEK, Jan 1964 Optimum Sport Ano
TBA HUSÁRIK, Jozef 1951 Corgoň Nitra Ano
TBA Habura, Jiří 1979 Ano
# Jméno rok Klub Zapl.
TBA Hakl, Zdeněk 1981 Ano
TBA Hanisch, Rene 1976 Sc Kottmar Ano
TBA Hansen, Heinz 1950 Aarhus Skiklub Ano
TBA Haratek, Radek 1975 Ano
TBA Harkki, Jukka 1963 Team Fit Ano
TBA Havlasová, Martina 1977 Ano
TBA Heinola, Timo 1963 Ano
TBA Heiskanen, Eero 1978 SalpausselkäExpress Ano
TBA Helenius, Arto 1959 Tampereen Hiihtoklubi Finland Ano
TBA Hnídek, David 1976 Ano
TBA Hodysová, Eliška 1989 Ano
TBA Hofta, Marta 1977 Ano
TBA Holec, Jaroslav 1979 CYKLO-SKI Klub Polička Ano
TBA Hollý, Samuel 2002 CKM Poprad Slovakia Ano
TBA Holubová, Magdaléna 1995 Ano
TBA Hottmar, Pavel 1979 Kanoistika, motivace k zimnímu pohybu Ano
TBA Hrouda, Štěpán 1985 Žižkovský tygři Ano
TBA Hubený, Tomáš 1979 Ano
TBA Hubscher, Michael 1987 RC Schaffhausen Ano
TBA Hujerová, Tereza 1998 Ski klub Jablonec nad Nisou Ano
TBA Hulswit, Jáchym 2004 Ano
TBA Hulswit, Tomáš 1974 Silvini Madshus Team Ano
TBA HÁJEK, Jakub 1989 Syčák Ano
TBA HÁJEK, Tomáš 1971 Hsc 1971 Ano
TBA Hák, Tomáš 1990 Ano
TBA JANATA, Milan 1986 TJ Roprachtice Ano
TBA JANDERA, Petr 1966 Tri-Club Jablonec N. N. Ano
TBA JANOVSKÁ, Kateřina 1998 SK Praga Ano
TBA JANOVSKÝ, Tomáš 2001 SK Praga Ano
TBA JANOVSKÝ, Tomáš 1964 SK Praga Ano
# Jméno rok Klub Zapl.
TBA JANÁČEK, Tomáš 1967 SKP Maják Jbc Ano
TBA JELÍNEK, Petr 1982 True Winners Ano
TBA JEŽOWICZ, Roman 1980 Žižkovský Tygři Ano
TBA JINDŘIŠKOVÁ, Alena 1961 GLEDE TEAM Ano
TBA JIRAN, Lukáš 1968 Mercedes-Benz Ski Team Ano
TBA JIRÁK, Jan 1978 HS Jizerské hory Ano
TBA Jagielski, Janusz 2017 Ano
TBA Janegová, Helena 1966 Jablonecké Mattonky Ano
TBA Janák, Roman 1966 Energy Team Ano
TBA Jentzsch, Enrico 1973 Ano
TBA Jetmarová, Jana 1978 Ski Klub Jablonec Ano
TBA Ježková, Jana 1980 Vohnouti Ano
TBA Ježková, Markéta 1989 Ano
TBA Johnson, John 1950 Western Track, Glasgow Ano
TBA Jokl, Antonín 1973 Šumperk Ano
TBA JÁGR, Věroslav 1948 Hasiči Smržov Ano
TBA KADLEČÍK, Milan 1958 Žilinská župa Ano
TBA KARASOVÁ, Lucie 2000 Ano
TBA KLEBS, Uwe 1968 Ano
TBA KLEPÁRNÍK, Otakar 1957 CY|KLO-SKI klub Polička Ano
TBA KLIMA, Lukas 1980 Ano
TBA KLOZ, Vít 1977 Ano
TBA KLÍMA, Martin 1982 Ano
TBA KNOSPE, Jorg 1957 SV Turbine Neubrandenburg Ano
TBA KOCOUREK, František 1983 SK SKIVELO neslyšících Olomouc Ne
TBA KODR, Ondřej 1985 Ouki Douki Ano
TBA KODR, Stanislav 1988 Staněk Sport Turnov; Ouki Douki Ano
TBA KOLOUCH, Martin 1972 Ano
TBA KOLÁŘ, Matyáš 2003 Tigi-Shu Ano
TBA KOLÁŘ, Tomáš 1971 Tigi-Shu Aldroff Ano
# Jméno rok Klub Zapl.
TBA KOSINKA, Jakub 1987 Ano
TBA KOSÍK, Matěj 1983 Červený klobouk architekti Ano
TBA KOUKAL, Bohuslav 1991 Ano
TBA KOUKOL, Michal 1991 Ano
TBA KOZLÍK, Petr 1990 Ano
TBA KOŠKA, Tomáš 1973 VK Slavia Ano
TBA KRATOCHVÍL, Marek 1989 Bražecký mládenci Ano
TBA KRISTEK, Jiří 1967 Retia Pardubice Ano
TBA KRUŽIC, Andy 1977 Race Space Ano
TBA KRÁLOVÁ, Magdalena 1976 Ano
TBA KRÁTKÝ, Pavel 1972 Jablonec n.N. Ano
TBA KUBIŠOVÁ, Amálie 1992 Ano
TBA KUBÁT, Jiří 1978 Kolín Ano
TBA KUBÍČEK, Zdeněk 1972 OK Mnichovo Hradiště Ano
TBA KUDRNÁČOVÁ, Lucie 1988 Ano
TBA KULHÁNEK, Václav 1975 ONEDAY.mtb Ano
TBA Kadaník, Petr 1980 Ano
TBA Kalčic, Filip 1992 Ano
TBA Karlík, Michal 1964 Olfin Car Ski team Trutnov Ano
TBA Keil, Pavel 1972 Ano
TBA Khaliamina, Svetlana 1976 World Class Outdoor Team Ano
TBA Klepek, Cyril 1988 Ano
TBA Klingora, Jiří 1962 Pakli Sport Klub Ano
TBA Kodada, Miroslav 1982 Ano
TBA Kodeš, Daniel 1974 Ano
TBA Kodešová, Apolena 1975 Ano
TBA Kolodziejczyk, Tomasz 1971 Ano
TBA Konečný, Karel 1970 TJ Alpin Třebíč Ano
TBA Korycinski, Rafal 1971 Team nabiegowkach.pl /Cartusia Kartuzy Ano
TBA Kosinka, Filip 1992 Ano
# Jméno rok Klub Zapl.
TBA Kouba, Zdeněk 1987 Žekoffky Ano
TBA Koubová, Anna 2000 Ano
TBA Koukal, Petr 1986 Žekoffky Ano
TBA Kovalovský, Jan 1977 Energy Team Ano
TBA Kočí, Antonín 1970 Odolena Voda Ano
TBA Kočí, Jan 1970 Pilsner Urquell Ultras Ano
TBA Krausová, Darina 1974 AKEZ Kopřivnice Ano
TBA Krupka, Ondřej 1988 Ano
TBA Krupka, Vladimír 1963 Ano
TBA Kubec, Lukáš 1986 ČNB Ano
TBA Kusovská, Adéla 2003 Ano
TBA Kvapilová, Iveta 1977 Sport Albi Ano
TBA KŘÍŽ, Petr 1970 Praha Ano
TBA Křenovský, Vojtěch 1985 Ano
TBA LANČARIČ, Petr 1969 Praha 8 Ano
TBA LAUBE, Karel 1983 Ano
TBA LAUER, Tomáš 1984 Hardy Holding Ano
TBA LEIBIGER, Jens 1959 Post SV Dresden Ano
TBA LEIXNER, Tomáš 1983 HARD ROCK RUNNERS Ano
TBA LEONHARD, Christian 1977 Ne
TBA LIŠKOVÁ, Radka 1967 Ano
TBA LUDVÍK, Petr 1972 Kerda Sport Agricola Team Ano
TBA Lančarič, Vojtěch 2003 Ano
TBA Lapihuska, Michal 1976 Čistý sport Ano
TBA Lauerova, Petra 1988 Ano
TBA Laurén, Peter 1943 Ano
TBA Lipták, Lukáš 1982 Lokomotiva Nymburk Ano
TBA Liška, Ondřej 1993 Ano
TBA Lodr, Mirek 1967 Ano
TBA Loffler, Josef 1976 Ano
# Jméno rok Klub Zapl.
TBA Lukš, Karel 1985 Ano
TBA MACHALICKÁ, Libuše 1964 Fortex Ski Moravský Beroun Ano
TBA MACHOVA, Martina 1985 Ano
TBA MAREŠ, Otakar 1981 Ano
TBA MARTÍNEK, Aleš 1976 Ano
TBA MARŠÁLEK, Ondřej 1986 CYKLO-SKI klub Polička Ano
TBA MEJSNAR, Martin 1996 Ano
TBA MENŠÍK, Michal 1986 Medvědi Roztoky Ano
TBA MIFEK, Tomáš 1964 Kbely Cycling Team Ano
TBA MIKULA, Miroslav 1968 Iron Stars Beroun Ano
TBA MINAR, Jan 1981 Ano
TBA MORAVA, Tomáš 1979 Ano
TBA MORAVCOVÁ, Klara 1983 Ski Klub Jablonec Ano
TBA MOTEJL, Jiří 1993 Zo 226 Ano
TBA MROŻEK, Damian 1976 Hydrostacja.pl Ano
TBA MURDZIK, Ján 1966 KB Bukovce Ano
TBA MURÁŇ, Benjamín 1982 Ano
TBA MURÁŇ, Ján 1947 Petržalka Ano
TBA MUSIL, David 1974 Ano
TBA MYNÁŘ, Miroslav 1968 TriSK Olomouc Ano
TBA Mahďák, Filip 1977 Ne
TBA Maršálek, Martin 1976 hornimaxov.com Ano
TBA Matula, Antonin 1967 Ano
TBA Migdau, Jan 1987 Ano
TBA Mitáš, Radovan 1977 Energy Team Ano
TBA Modlitba, Jan 1994 H. M. Sport plus Ano
TBA Mouai, Hatem 1967 Ne
TBA Možucha, Lubomír 1961 Ano
TBA Muller, Gerold 1963 Bertsdorfer Sv Abt. Ski Ano
TBA Murgaš, Dušan 1972 Slovan Tajov Ano
# Jméno rok Klub Zapl.
TBA Musielak, Michal 1978 team nabiegowkach.pl Ano
TBA NAŇKA, Tomáš 1981 Mokrý kožíšky Ano
TBA NEJEDLÝ, Tomáš 1970 Ano
TBA NETOLICKÁ, Martina 1982 Ac Slovan Liberec Ano
TBA NOVOTNÝ, Jan 1999 Vk-neratovice Ano
TBA NOVÁK, David 1974 Ano
TBA Neubauer, Radim 1977 Eleven Mercedes-Benz Mitas Ano
TBA Nosek, Kamil 1975 3F Vision Ano
TBA Novotný, Tomáš 2003 VK Neratovice Ano
TBA Novák, Jan 1969 SK Hrabětice Ano
TBA Novák, Milan 1967 Ergo Liberec Ano
TBA Nováková, Kateřina 1977 Ano
TBA Nunvář, Martin 1975 CYKLO-SKI klub Polička Ano
TBA ONDRAŠÍK, Pavel 1980 Ski Olšava Ano
TBA Oktábec, Radek 1972 SKP Maják z.s. Ano
TBA PALME, Karel 1964 Ano
TBA PANUŠ, Karel 1974 Ski Club Chotec Ano
TBA PERLMANN, Scott 1968 Ano
TBA PETROFF, Boris 1949 Ano
TBA PILAŘ, Ondřej 1990 Sk Jizera I.m. Ano
TBA PILAŘOVÁ, Ivana 1963 Sk Jizera I.m. Ano
TBA PIRK, Tomáš 1973 Lékařský Triatlon Klub Praha Ano
TBA PLESKAČ, Roman 1964 Ano
TBA POLEDNE, Martin 1973 RC Litol Ano
TBA POLUHA, Luboš 1975 RF Bikes Benátky Ano
TBA POLÁK, Milan 1968 Ano
TBA PONKE, Radek 1978 Koruna Kolín Ano
TBA POSPÍŠIL, Miroslav 1960 HSTS Věrovany Ano
TBA POTOCKOVA, Blanka 1983 Ano
TBA POZLER, Tomáš 1976 EDPOTEAM Ano
# Jméno rok Klub Zapl.
TBA PUNČOCHÁŘOVÁ, Lucie 1980 Ano
TBA Paganík, Miroslav 1982 Ano
TBA Pavienská, Marika 1973 Ano
TBA Pavlišta, David 1984 SK SVĚRÁK Ano
TBA Petružela, Stanislav 1982 Ano
TBA Plačková, Pavlína 1992 Ano
TBA Plisek, Tomas 1970 Ano
TBA Polednová, Petra 1974 RC Litol Ano
TBA Poláček, Miroslav 1983 Ano
TBA Procházková, Irena 1957 TJ Háje Ano
TBA Prouzová, Kristýna 2000 Ano
TBA PŘIBIL, Petr 1959 PJR Frenštát p.R. Ano
TBA RASMUSSEN, Soren 1959 Ry CC Ano
TBA REJMAN, Martin 1968 Ano
TBA ROVNÝ, František 1952 Sk Pionier Ano
TBA Rado, Christina 1982 Halihó SE Ano
TBA Radová, Zuzana 1970 Ano
TBA Rautiainen, Veli 1948 Finland Ano
TBA Reinberger, Štěpán 1981 Ano
TBA Rejzek, Martin 1972 Eleven Eintracht Braunschweig Skimarathon Team Ano
TBA Renger, Mario 1967 Ano
TBA Richter, Jana 1978 SC Kottmar Ano
TBA Risto, Pollari 1963 Team Fit Ano
TBA Roller, Martin 1970 Pension Borůvka Špindlerův Mlýn Ano
TBA Rubeš, Pavel 1961 Kcr Roudnice Nad Lab Ano
TBA Rybalka, Aleksej 1981 Ski Imperia Ne
TBA RÝDL, Ondřej 1991 Tollnet Ne
TBA SAKAŘ, Bohuslav 1977 Ano
TBA SEDLÁČEK, Libor 1967 Ski Tatran Havřice Ano
TBA SIEGLOVÁ, Dáša 1970 MFP Ano
# Jméno rok Klub Zapl.
TBA SITARČÍK, Miroslav 1976 Síťovci Ano
TBA SKLEPNÍK, Jiří 1969 Ano
TBA SLOVÁK, František 1969 SK Nové Město na Moravě Ano
TBA SMOLKA, Jan 1966 Ano
TBA SNEIBERG, Jan 1982 Ano
TBA SOKOL, Petr 1962 Starý Harcov Ano
TBA STANĚK, Jan 1971 Staněk Sport Turnov Ano
TBA STAŠOVÁ, Darina 1990 Ano
TBA STEINER, David 1981 Hakoach Ano
TBA STODOLA, Adam 2001 TJ Roprachtice Ano
TBA STUDENÝ, Pavel 1968 Somich Ano
TBA STUMPF, Jaroslav 1983 Spolchemie Ústí Ano
TBA STYK, Ján 1961 Valaská Ano
TBA SVOBODA, Alexandra 1993 Ano
TBA SVOBODA, David 1973 Ano
TBA SVOBODA, Tomáš 1980 Bc Pštrosi Ano
TBA Seifertova Schmidtova, Eva 1978 Slavia Liberec Ano
TBA Sipila, Eero 1954 SalpausselkäExpress Ano
TBA Sipila, Liisa 1983 SalpausselkäExpress Ano
TBA Skuček, Jan 1997 Ano
TBA Smrž, Jan 1986 Ano
TBA Solnička, Tomáš 1968 Radouč Ano
TBA Stránský, Miloš 1975 STK Tukleky Ano
TBA Stránský, Štěpán 2000 Ano
TBA Suchopárek, David 1983 Sapeli Ano
TBA Suchánek, Karel 1976 Profiq Cycling Team Ano
TBA Suchánková, Martina 1977 Profiq Cycling Team Ano
TBA Suchý, Radek 1991 Tj Sokol Ruprechtice, z.s. Ano
TBA Svoboda, Richard 1987 Sportisimo Ano
TBA TANDLER, Jan 1978 Ano
# Jméno rok Klub Zapl.
TBA TECLOVÁ, Julie 1998 TJ Dukla Liberec Ano
TBA TEGEL, Radek 1970 RATEG Nová Paka Ano
TBA TENGLER, Karel 1957 Ski Nordic Mar. Lázně Ano
TBA TIBITANZL, Michal 1974 SPORTICUS Ano
TBA TICHÝ, Marek 1971 Ano
TBA TKAČÍK, Richard 1973 SKS, s.r.o. Ano
TBA TOMÁŠEK, Luboš 1980 Sokol Skuhrov Ano
TBA TOUŠEK, Jaroslav 1973 Ano
TBA TROJAN, Ludek 1990 Ano
TBA TRUNOV, Denis 1971 Ano
TBA TUTTE, Kathleen 1978 SC-Kottmar Ano
TBA TUŽILOVÁ, Tereza 1998 XCSPORT.cz Nordic racing team Ano
TBA TYL, Jaroslav 1957 Fatyna Ano
TBA Tandlerová, Kateřina 1977 Ano
TBA Tichý, Pavel 1968 Ano
TBA Tikhonova, Elena 1971 World class Pushkinski Ano
TBA Tomáš, Zdeněk 1976 GoMango HÖGNER Ano
TBA Tomášová, Lenka 1981 GoMango Högner Ano
TBA Toráň, Petr 1982 CK KOLOKRÁM Ne
TBA Traeger, Maximilian 2000 SV Turbine Neubrandenburg Ano
TBA Turlan, Patrice 1956 Ski Club Alpin Parisien Ano
TBA Tříska, Jaroslav 1976 Lbs/vsk Humanita Ano
TBA UHLIG, Ines 1970 Skiklub Dresden Ano
TBA UHROVÁ, Miroslava 1977 Ano
TBA Urbánek, Mikuláš 1999 Ano
TBA VALENTA, Jakub 1990 Hecteam Ano
TBA VALENTA, Marek 1979 Ano
TBA VALENTOVÁ, Kateřina 1979 Ano
TBA VALEŠ, Jiří 1970 Warm up Motocentrum Team Ano
TBA VALOUŠEK, Tomáš 1982 TJ Dukla Liberec Ano
# Jméno rok Klub Zapl.
TBA VANC, Petr 1970 Mercedes Benz Salomon team Ano
TBA VANĚK, Pavel 1982 Bc Pštrosi Ano
TBA VEIGL, Martin 1970 Ano
TBA VEJNAR, Josef 1957 JOVE ROLLSKI Vysoké nad Jizerou Ano
TBA VEJTASA, Simon 1992 MěFS Brno Ano
TBA VESELÝ, Marek 1982 Ano
TBA VINDUŠKA, Vladimír 1957 Ho Medicína Praha Ano
TBA VLČEK, Luboš 1983 Tri-SKI HP Ano
TBA VLČEK, Petr 1989 CY|KLO-SKI klub Polička Ano
TBA VOBOŘILOVÁ, Karolina 1972 VÚ 2266 Liberec Ano
TBA VOGEL, Karol 1969 Respect Slovakia Ano
TBA VOJTKOVÁ, Šárka 1977 Silvini Madshus team Ano
TBA VONDROVÁ, Eliška 1983 SPORTICUS team Ano
TBA VOSÁTKA, Jan 1992 Ano
TBA Vagle, Lars 1973 Sirdal Skimaraton Ano
TBA Vaněk, Václav 1959 Mariánské Lázně Ano
TBA Vik, Martin 1961 Praha Ano
TBA Vild, Josef 1991 Andres a Vild stavební firma Beroun Ano
TBA Vild, Václav 1994 Andres a Vild stavební firma Beroun Ano
TBA Vogler, Barbara 1982 SG Einheit Berliner Bär Ano
TBA Vogler, Michael 1977 SG Einheit Berliner Bär Ano
TBA Vohnout, Josef 1979 Vohnouti Ano
TBA Vojta, Ivo 1960 Praha Ano
TBA Vondra, Vítězslav 1979 SPORTICUS team Ano
TBA Vondráček, Jiří 1956 Ano
TBA Votoček, Libor 1962 Ano
TBA Vrňata, Radislav 1971 Pilsner Urquell Ultras Ano
TBA VÉVODA, Jiří 1977 Ano
TBA VÍT, Jiří 1971 Ztrata Orientace Ano
TBA Walther, Martin 1974 LC Schaffhausen Ano
# Jméno rok Klub Zapl.
TBA Woźniak, Marcin 1973 Kw Poznań Ano
TBA ZDVIHAL, Lukáš 1977 Lipnoman Ano
TBA ZELENKA, Jan 1984 Tj Sokol Roprachtice Ano
TBA ZELENÝ, Filip 1993 Bražecký mládenci Ano
TBA ZELENÝ, Matěj 1989 Bražecký mládenci Ano
TBA Zeman, Zdeněk 1976 Ano
TBA Zouhar, Jakub 2001 Ano
TBA Zrůstová, Klára 1988 PK NISA LIBEREC Ano
TBA ZÁLOHA, Radek 1971 Hp Draci Ano
TBA rousova, andrea 1978 Ano
TBA ČADA, Čestmír 1956 Jistav Ano
TBA ČELMÁK, Petr 1972 Chomutov Ano
TBA ČERNOHORSKÝ, Michal 1985 Ano
TBA ČERNÝ, Ondřej 1991 Miluju Kačku Ano
TBA ČIHÁK, Pavel 1972 BBCZ Ano
TBA ČIHÁK, Petr 1968 Ano
TBA ČULÍKOVÁ, Kateřina 1990 Likerka Drak Ano
TBA Čechová, Markéta 1992 Ano
TBA Čechura, Lukáš 1978 Salomon SkiGo team Ano
TBA Čermáková, Radka 1974 Ano
TBA Černochová, Jaroslava 1947 Pjr Ano
TBA ĎURICA, Ľubomír 1965 Žilinská župa Ano
TBA ŘEZNÍČEK, Libor 1964 Ski Olšava Ano
TBA ŘEZNÍČEK, Petr 1979 Ski Olšava Ano
TBA ŠEFLOVÁ, Adéla 1985 Horalka a Tatranka Ano
TBA ŠEVČÍK, Roman 1970 Corgoň Nitra Ano
TBA ŠIMKO, Daniel 1983 CYKLO-SKI Klub Polička Ano
TBA ŠLAPÁK, David 2003 LTK Liberec Ano
TBA ŠLECHTOVÁ, Ester 1986 Ano
TBA ŠNAJDR, Vladimír 1942 Kvm1881 Ano
# Jméno rok Klub Zapl.
TBA ŠOLC, Petr 1975 SK Mokrá Trika Ano
TBA ŠOLTA, Jan 1976 Lipnoman Ano
TBA ŠPINAR, Vladimír 1971 Ano
TBA ŠTUDLAROVÁ PELÍŠKOVÁ, Jitka 1972 SKP UNION CHEB Ano
TBA ŠTYS, Daniel 1966 Ano
TBA ŠUBRT, Vladimír 1976 Ano
TBA ŠUKAL, Martin 1982 Mladá Boleslav Ano
TBA ŠVARC, Petr 1966 Žižkovský tygři Ano
TBA Šedivý, Ondřej 1990 Ano
TBA Šplíchal, Jan 1983 Ano
TBA Štefela, František 1961 Ano
TBA Štefl, Jan 1961 Ano
TBA Štěpán, Pavel 1992 Bražecký mládeni Ano
TBA Šulc, Evžen 1984 Ano
TBA Šup, Robert 1972 Aqua Niveus Ventus Ano
TBA Švarc, Martin 1994 ski klub jablonec Ano
TBA ŠÍDA, Jaroslav 1979 Sígr z Jabka team Ano
TBA Šůs, Jan 1990 TJ Malešice Ano
TBA Žeková, Lucie 1983 Žekoffky Ano

Poslední aktualizace:18/01/2018
Počet zaregistrovaných závodníků: 438

Ilustrace

Bedřichovský NLM

lyžařský stadion Bedřichov

Poznej Jizerky v jiném světle a vyraz na Bedřichovský Night Light Marathon. Večerní závod, který zahajuje tradičně seriál SkiTour, startuje na bedřichovském stadionu a ukáže ti místa, kde se prohání tisícovky běžců na lyžích při slavné Jizerské 50. Užij si magickou atmosféru, kdy ti na trať svítí jen měsíc, hvězdy, čelovky běžců a ohnivé louče. Letos se pojede v novém, lednovém, termínu a závod bude navíc dvoudenní, aby si na své přišli i lyžaři preferující klasiku! Vybereš si celých 35 kilometrů, poloviční trať na 17,5 km nebo radši 10km trasu?

Generální partner

  • ČEZ

Hlavní partneři

  • Hervis
  • Pojišťovna VZP, a.s.
  • Volkswagen - užitkové vozy
  • Pohlednice on-line

Partneři

  • DB Schenker
  • Enervit
  • Crystal Bohemia
  • KAMA
  • CzechTourism
  • Nature Valley
  • SWIX
  • Boll Kids & Junior

Generální mediální partner

  • Nova

Marketingový partner

  • RAUL

Mediální partneři

  • Kamsdetmi.com
  • Nordic
  • Snow
  • Svět outdooru
  • Skinordic.cz
  • Pohora.cz
  • bezky.net
  • Mediatenor
  • Báječné ženy v běhu
  • Rádio Rubi

Oficiální dodavatelé

  • TKF

Za podpory

  • Svaz lyžařů ČR
Výživové okénko