Startovní listina:
Kašperská 30 30 km klasicky

# Jméno rok Klub Zapl.
TBA ADÁMKOVÁ, Blanka 1978 Vltava Fund Craft Team Ano
TBA ALBRECHT, Matyáš 1999 Fischer Ski klub Šumava Vimperk Ano
TBA ALBRECHT, Zdeněk 1972 Ski Sokol Stachy Ano
TBA ALTMAN, Petr 1982 Písek Lauf Team Ano
TBA Altman, Bohumil 1951 LezeTop Písek Ano
TBA Altman, Martin 1976 Píseklaufteam, Lezetop Ano
TBA Aujezdský, Jaroslav 1974 Adidas Runners Praha Ano
TBA BABICA, Milan 1981 SILVINI MADSHUS team Ano
TBA BACHOVÁ, Klára 1980 Ano
TBA BALOG, Peter 1964 Ano
TBA BALÁK, Zdenek 1962 Ano
TBA BATUNA, Adam 1976 Batunalegal.cz Ano
TBA BAYERL, Michal 1984 TK Dobrá Voda u ČB Ano
TBA BERDYCH, Pavel 1948 Hejbáci Beroun Ano
TBA BLOCH, Filip 1974 Atletiko Frymburk Ano
TBA BOUDA, Jan 1964 Veslařský klub Jiskra Třeboň Ano
TBA BOŘIL, Tomáš 1968 Žďár nad Sázavou Ano
TBA BOŘIL, Tomáš 1988 SKI TEAM VYSOČINA Ano
TBA BRABEC, Pavel 1973 Brabec Velkoobchod Ano
TBA BRADA, Pavel 1954 Sokol Jihlava Ano
TBA BRADÁČ, Richard 1963 Ano
TBA BRIGHT, Jack 1979 Kerda sport agricola team Ano
TBA BUCHTA, Pavel 1964 Ski team Vysočina Ano
TBA BUČEK, Ondřej 1980 Písek Laufteam Ano
TBA Balák, Vojtěch 1987 SDH Nesvačilka Ano
TBA Bandík, Tomáš 1981 HR RACING TEAM Ano
TBA Beneš, Tomáš 1983 Ano
TBA Bezecný, Robert 1977 Ano
TBA Blažek, Jaroslav 1993 TJ ČZU Ano
# Jméno rok Klub Zapl.
TBA Bochenková, Martina 1987 Kerda Sport Agricola Team Ano
TBA Brych, Jiří 1988 Blaník Strunkovice nad Blanicí Ano
TBA Buško, Jan 1979 Ho-Mi-On-Pe Ano
TBA Bílá, Jarmila 1968 Ano
TBA CHAROUSEK, Jiří 1966 SK Vrané nad Vltavou Ano
TBA CICVÁREK, Jakub 1977 Famous Fathers Turnov Ano
TBA CUPKOVÁ, Jolana 1965 Kvilda Ano
TBA DOBEŠ, Jáchym 1996 SK Slavia Javorná Ano
TBA DOBEŠ, Martin 1963 Chýnice Ano
TBA DOBEŠOVÁ, Martina 1970 Ano
TBA DUBNIČKA, Boris 1966 Ano
TBA DUDEŠEK, Martin 1975 Fortex Ski Moravský Beroun Ano
TBA DVOŘÁK, František 1947 Cvikov Ano
TBA DVOŘÁK, Pavel 1963 Praha Karlín Ano
TBA DVOŘÁK, Tomáš 1978 Kola Ledeč Ano
TBA DYKAST, Jaroslav 1977 TJ Tměják Ano
TBA DYKAST, Robert 1976 Mtb Hlinsko Ano
TBA Dobeš, Čestmír 2001 BA Sparta Ano
TBA Doležal, Jiří 1959 Ano
TBA ELIÁŠ, Patrik 1993 Ano
TBA ETRYCH, Tomáš 1973 Tj Zentiva Ano
TBA FILDÁN, Ladislav 1955 Borci zdar! Ano
TBA FORTELNÝ, Libor 1964 Vltava Fund Craft Team Ano
TBA Fiala, Petr 1955 Ano
TBA Forejt, Marcel 1976 Brdonoš Ano
TBA Friček, Martin 1979 VSK FEL Praha Ano
TBA Fráňa, Pavel 1970 Ano
TBA GROSS, Petr 1976 BORCI zdar ! Ano
TBA Grabmuller, Ivo 1962 Ski Klub Šumava Ano
TBA Gromus, Tomáš 1976 Kolečkové lyže TOMSKI.cz Ano
# Jméno rok Klub Zapl.
TBA HAVEL, Aleš 1966 tkf Ano
TBA HEJNÝ, Martin 1968 Ano
TBA HELBICH, Robert 1974 Moravská klika Ano
TBA HLAVÁČ, Jiří 1979 adidas Runners Prague Ano
TBA HLAVÁČEK, Aleš 1978 Dobracena.cz Ano
TBA HLAVÁČEK, Josef 1974 Dobracena.cz Ano
TBA HLOUŠKOVÁ, Marcela 1974 Fortex Ski Moravský Beroun Ano
TBA HLŮŽEK, Václav 1983 Tj Sokol Pačejov Ano
TBA HOLLESCH, Marek 1970 Bolatice Bé Ano
TBA HOLÍČEK, Josef 1956 Moravští lyžníci Ano
TBA HOLÝ, Štěpán 1980 Ski Club Čelákovice Ano
TBA HRADECKÁ, Petra 1968 OK Doksy Ano
TBA HRADECKÝ, Jaroslav 1963 OK Doksy Ano
TBA Hanuš, Antonín 1999 Ski Klub Strakonice, z.s. Ano
TBA Hejná, Anna-Marie 1999 Silvini Madshus team Ano
TBA Heřman, František 1953 TJ Úsov Ano
TBA Hoffmann, Peter 1989 Sportcollection Racing Team Ano
TBA Holub, Radek 1970 Ano
TBA Hulík, Pavel 1985 Ano
TBA Hájek, Tomáš 1975 Famous Fathers Turnov Ano
TBA JAKUBIČKA, Tomáš 1958 Sokol Železný Brod Ano
TBA JANOŠEK, Michal 1984 KČT Slečinky Napajedla Ano
TBA JECHA, Jaroslav 1973 Ždírec Ano
TBA JECHOVÁ, Jana 1975 Ždírec Ano
TBA JENÍKOVÁ, Karolína 1968 Báječné ženy v běhu Ano
TBA Janeček, Pavel 1990 Silvini Madshus Team Ano
TBA Janák, Karel 1957 TITAN TRILIFE Zlín Ano
TBA Jílek, Petr 1984 Ano
TBA KAFKA, Matěj 1999 SKI team VYSOČINA Ano
TBA KALINA, Zdeněk 1984 SPORTICUS team Ano
# Jméno rok Klub Zapl.
TBA KAPLAN, Vladimír 1971 CEZ Group Ano
TBA KARMAZIN, Milan 1981 Ano
TBA KLAPKA, Jan 1961 Base Paraklub Praha Ano
TBA KLAPKOVÁ, Jiřina 1969 BASE Paraklu Praha Ano
TBA KLEMENT, Ladislav 1973 Mercedes-benz Ski Team Ano
TBA KLIMEŠ, Kamil 1973 Triumfa Ano
TBA KLOUDA, Filip 1985 VSK ELEKTRO ČVUT PRAHA Ano
TBA KNAPP, Kryštof 1997 Facson Ano
TBA KNAPP, Matouš 1993 Facson Ano
TBA KNAPP, Petr 1956 Facson Ano
TBA KOPAL, Josef 1958 KčT Desná Ano
TBA KOSOBUD, Martin 1968 Ano
TBA KOTLÁN, Viktor 1974 Moravská klika Ano
TBA KOUDELKA, Petr 1981 Česky Olympijský Výbor, RAUL Ano
TBA KOVÁRNA, Bohumil 1964 VSpVP pobočka České Budějovice Ano
TBA KOŠŤÁL, Karel 1972 Lempl Boys Hořice Ano
TBA KRAJÍC, František 1951 Semily Ano
TBA KRAUSOVÁ, Kamila 1976 Borci Zdar! Ano
TBA KRPEC, Tomáš 1980 xcsport.cz team Ano
TBA KRÁL, Jan 1958 TSK Praha Ano
TBA KRÁL, Martin 1982 TSK Praha Ano
TBA KRÁTKÝ, Tomáš 1967 SK Los Lobos Ano
TBA KUBÁT, Jan 1984 Strkan Ano
TBA KUSICKA, Josef 1976 ČHTM Ano
TBA KUZMIAK, Michal 1988 Adidas Runners Ano
TBA Kafka, Václav 1960 SKI team VYSOČINA Ano
TBA Kalal, Tomas 1985 Zizkovsky tygri Ano
TBA Karcol, Jaroslav 1964 HO Škrovád Ano
TBA Kaštánek, Pavel 1982 Ano
TBA Klikar, Jaroslav 1981 NO WAX SKI Ano
# Jméno rok Klub Zapl.
TBA Kohoutek, Michal 1977 Kerda Sport Agricola Team Ano
TBA Kolman, Robert 1968 Silvini Madshus Team Ano
TBA Kotlár, Matej 1981 Ano
TBA Kovář, Karel 1961 Ltp Ano
TBA Kožíšková, Anna 1986 Mercedes-Benz Salomon team Ano
TBA Krtička, Jan 1979 Waxmen Ano
TBA Král, Ondřej 1974 Silvini Madshus Team Ano
TBA Kupilíková, Eva 1985 Ano
TBA Kurka, Petr 1972 Ano
TBA KŘOVÁČEK, Jan 1976 Kerda Sport Agricola Team Ano
TBA Křivský, Jan 1979 USK Praha - kanoistika Ano
TBA LANKOVÁ, Lada 1973 Silvini Madshus Team Ano
TBA LENC, Jiří 1954 Fischer Ski klub Šumava Vimperk Ano
TBA LORENC, Vaclav 1975 Kunraticky mufloni Ano
TBA LOULA, Marek 1974 Moravská klika Ano
TBA Lajer, Jan 1984 Ano
TBA Lebeda, František 1977 BIKEFACTORY STRAKONICE Ano
TBA Lebeda, Petr 1961 Tým dědy Lebedy Ano
TBA Levitnerová, Janka 1964 SK Finisher Ano
TBA Libanská, Ludmila 1957 1. FC Strejkové Ano
TBA Lisý, Tomáš 1979 Silvini Madshus Team Ano
TBA LÁCHA, Pavel 1969 Bh Triatlon Č.b. Ano
TBA LÁNÍK, Miroslav 1966 Sk Mezci Ano
TBA MACEK, Josef 1956 Agromeli Ano
TBA MACEK, Martin 1964 SK Finisher Ano
TBA MACH, Zbyněk 1970 Oxygen Příbram Ano
TBA MACHALA, Radomír 1964 Rapa Brno Ano
TBA MACKOVÁ, Petromila 1964 SK Finisher Ano
TBA MAREŠ, Jiří 1973 Silvini Madshus Team Ano
TBA MARTYNEK, Andrzej 1972 Ano
# Jméno rok Klub Zapl.
TBA MARŠÁLKOVÁ, Eva 1984 Craftholic Team Ano
TBA MATUŠKA, Pavel 1970 Ano
TBA MENČÍK, Lukáš 1979 JDE Ano
TBA MICHÁLEK, Martin 1975 Žižkovský Tygři Ano
TBA MODLITBA, Jan 1969 H.M.SPORT Č.Krumlov Ano
TBA MOLVA, František 1994 SKI TEAM VYSOČINA Ano
TBA Machala, Tomáš 1986 Rapa Brno Ano
TBA Macháček, Pavel 1969 Ano
TBA Mareš, Matěj 2001 Silvini Madshus Team Ano
TBA Michálková, Jaroslava 1979 Žižkovský Tygři Ano
TBA Mráz, Petr 1984 Ano
TBA MÁKA, Daniel 1992 Vltava Fund Craft Team Ano
TBA MĚSTKOVÁ, Lucie 1978 Tempo Praha Ano
TBA NAVRÁTIL, Zdeněk 1979 Adidas Runners Prague Ano
TBA NEMETH, Marek 1981 Mufloni Kunratice Ano
TBA NESVADBA, Petr 1986 ČSK Vysoké nad Jizerou Ano
TBA Nohejl, Miroslav 1963 Ano
TBA Němec, František 1986 Ano
TBA OBLUK, Ondřej 1974 Ogilvy & Mather Ano
TBA Otto, Grit 1990 Sportcollection Racing Team Ano
TBA PAVLÍK, Petr 1980 SC Horní Jelení Ano
TBA PAŠTIKA, Jiří 1965 Silvini Madshus Team Ano
TBA PELOUŠEK, Jiří 1981 Ano
TBA PESZAT, Luboš 1978 HR Racing Team České Budějovice Ano
TBA PETERKA, František 1949 Sokol Troja Ano
TBA PETRŮ, Radim 1971 Sport-kola- Boskovice Ano
TBA PLÁTENÍK, Ladislav 1966 Ski Velešín Ano
TBA POKORNÁ, Věnceslava 1948 Atletika Hostivař Ano
TBA POTOČEK, Tomáš 1982 Ano
TBA PUMPR, Petr 1977 Písek Lauf Team Ano
# Jméno rok Klub Zapl.
TBA Petrou, Jan 1964 Ski Lyžaři Běžci Frymburk Ano
TBA Petřík, Jiří 1952 SK Finisher Ano
TBA Pfeffer, Pavel 1978 Zruč-Senec Ano
TBA Pištěk, Šimon 2001 Ano
TBA Popel, Karel 1965 Kralovice Ano
TBA Popela, Ladislav 1959 TJ Meteor Stříbrná Skalice Ano
TBA Pospíšil, Jindřich 1977 Ano
TBA Pávek, Martin 1987 Kerda Sport Agricola Team Ano
TBA PĚSTA, Roman 1968 Ski Klub Lenora Ano
TBA RAUCHFUSS, Marek 1969 REVITBUILD MTB Team Ano
TBA REISCHIGOVÁ, Petra 1977 Ano
TBA RIKL, Milan 1960 Žitenická žihadla Ano
TBA Raschke, Hans 1954 Ano
TBA RŮŽIČKA, Jakub 1985 Ano
TBA SAJDL, Martin 1981 Žižkovský Tygři Ano
TBA SKLEPNÍK, Jiří 1969 Ano
TBA SOUKENKA, Tomáš 1972 Armáda s pásy team Ano
TBA SOUČEK, Milan 1953 Sokol Plavsko Ano
TBA STOLIČNÝ, Luděk 1979 Ano
TBA STRAKOVÁ, Eva 1981 Ano
TBA STRNAD, David 1967 SK Finisher Ano
TBA SUTTEROVÁ, Dana 1963 SKP Nymburk Ano
TBA SVOBODA, Jan 1966 Silvini Madshus Team Ano
TBA SYNEK, Tadeáš 1991 Ano
TBA Saidl, Filip 1973 TJ Packa Praha Ano
TBA Sedláček, Kamil 1969 mako team Ano
TBA Skořepová, Alena 1975 Sokol Senohraby Ano
TBA Skrbková, Lenka 1982 Sokol Železný Brod Ano
TBA Slabý, Jan 1979 SKI team VYSOČINA Ano
TBA Sobota, Martin 1964 T.J. Sokol Plzeň III - Bory Ano
# Jméno rok Klub Zapl.
TBA Sobotka, David 1975 Ano
TBA Sosna, Mojmír 1984 Tj Radlice Ano
TBA Spilka, Vojtěch 1993 Ski Senohraby Ano
TBA Spilková, Eliška 2000 Sokol Senohraby Ano
TBA Stempel, Adam 1992 Silvini Madshus Team Ano
TBA Sýkora, Petr 2000 Ano
TBA TEPLÝ, Ondřej 1978 Hisport Team Ano
TBA TERINGL, Radek 1965 TJ OB České Budějovice Ano
TBA TOMEK, Martin 1973 Mělník Ano
TBA TUŽILOVÁ, Tereza 1998 XCSPORT.cz Nordic racing team Ano
TBA TVRDÍK, Pavel 1964 SK Kovo Ledeč Ano
TBA TVRDÍK, Vladimír 1984 Ski Team Vysočina Ano
TBA Tajovský, Jaroslav 1971 Biatlon Blansko Ano
TBA Teplý, Robin 1967 Rob Ano
TBA TŮMA, Jaroslav 1963 Sk Ego Šindlovy Dvory Ano
TBA Tůma, Daniel 2001 Ano
TBA Tůma, Zdeněk 1960 Ano
TBA UHEREK, Miroslav 1974 Ano
TBA UHLÍŘ, Martin 1968 Ano
TBA Ujhelyi, Rado 1972 - Ano
TBA VAVŘINOVÁ, Simona 1970 Ano
TBA VEJNAR, Josef 1957 JOVE ROLLSKI Vysoké nad Jizerou Ano
TBA VEPŘEK, Jiří 1979 Ano
TBA VOLDRICH, Petr 1978 sky klub šumava Ano
TBA VOLDŘICH, Jan 1951 Ski Klub Šumava Ano
TBA VOLDŘICH, Pavel 1953 Silvini Madshus Team Ano
TBA VOLDŘICH, Petr 1958 TJ Praga Ano
TBA VYMAZAL, Aleš 1978 Ano
TBA Vacek, Mathias 2002 Ski Klub Šumava Ano
TBA Velinský, Martin 1979 Ano
# Jméno rok Klub Zapl.
TBA Voldřich, Jan 1994 Ski klub Šumava Ano
TBA Vorel, Jan 1960 Orlando Bananas Ano
TBA Voves, Tomáš 1978 Tým dědy Lebedy Ano
TBA Voříšek, Martin 1978 Kerda Sport Agricola Team Ano
TBA Vtípil, Ondřej 1976 Jindrichuv Hradec Ano
TBA VÁVRA, David 1957 Sklepovští Sršáni Ano
TBA Váša, František 1956 Sklepovští sršáni Ano
TBA Výrut, Ondřej 1990 Ano
TBA WERNMARK, Tommy 1943 Järfälla Skidklubb Ano
TBA Zach, Václav 1950 xxxxxxxxxxxx Ano
TBA Začal, Martin 1981 Waxmen Ano
TBA ZÁMEČNÍK, Pavel 1964 Mercedes-Benz Atomic team Ano
TBA Zábrodský, Radek 1973 Ano
TBA Záhorcová, Lucie 1973 Ano
TBA Záhorec, Stanislav 1971 Sokol Senohraby Ano
TBA Zástěra, Tomáš 1964 Ski Klub Šumava Vimperk Ano
TBA ČERNOHLÁVEK, Josef 1970 Ano
TBA ČERNÝ, Ondřej 1985 Žižkovský tygři Ano
TBA Čajčík, Karel 1957 Yacht Pardubice Ano
TBA Černohorský, Marek 1996 Silvini Madshus team Ano
TBA Červený, Daniel 1999 Ski klub Šumava Ano
TBA Řehák, Tomáš 1958 Vlastizdar Brdy Ano
TBA Řídel, Ladislav 1948 Ano
TBA ŠERÝ, Pavel 1971 Canon Ano
TBA ŠIMEK, Pavel 1971 Praha 3 Ano
TBA ŠIMEČEK, Tomáš 1966 Kerda Sport Agricola Team Ano
TBA ŠIMON, Petr 1976 Ano
TBA ŠINDELÁŘ, Karel 1977 Žižkovský tygři Ano
TBA ŠMÍD, Pavel 1970 Rapa Brno Ano
TBA ŠPOK, Ondřej 1985 PK Písek Ano
# Jméno rok Klub Zapl.
TBA ŠPÍNA, Martin 1974 Ghost Team Ano
TBA ŠULC, Miroslav 1974 Ano
TBA ŠVARC, Petr 1966 Žižkovský tygři Ano
TBA ŠVÁRA, Zbyněk 1965 Žitenická žihadla Ano
TBA Šefcová, Eva 1964 SKI Police nad Metují, z.s. Ano
TBA Šestauber, Petr 1966 Ano
TBA Ševčík, David 1977 Ano
TBA Špičák, František 1980 Waxmen Ano
TBA Štaiger, Zdeněk 1970 1. FC Strejkové Ano
TBA Štefek, Jaroslav 1962 CS Maraton team Žďár Ano
TBA ŠÁNOVÁ, Zuzana 1959 Ano
TBA ŽAMPACH, Lukáš 1981 no wax ski team Ano
TBA Žabokrtský, Milan 1963 Ano

Poslední aktualizace:23/06/2018
Počet zaregistrovaných závodníků: 282

Ilustrace

Bedřichovský NLM

lyžařský stadion Bedřichov

Poznej Jizerky v jiném světle a vyraz na Bedřichovský Night Light Marathon. Večerní závod, který zahajuje tradičně seriál SkiTour, startuje na bedřichovském stadionu a ukáže ti místa, kde se prohání tisícovky běžců na lyžích při slavné Jizerské 50. Užij si magickou atmosféru, kdy ti na trať svítí jen měsíc, hvězdy, čelovky běžců a ohnivé louče. Letos se pojede v novém, lednovém, termínu a závod bude navíc dvoudenní, aby si na své přišli i lyžaři preferující klasiku! Vybereš si celých 35 kilometrů, poloviční trať na 17,5 km nebo radši 10km trasu?

Generální partner

  • ČEZ

Hlavní partneři

  • Hervis
  • Pojišťovna VZP, a.s.
  • Volkswagen - užitkové vozy
  • Pohlednice on-line

Partneři

  • Enervit
  • Crystal Bohemia
  • KAMA
  • CzechTourism
  • Nature Valley
  • SWIX
  • Boll Kids & Junior

Generální mediální partner

  • Nova

Marketingový partner

  • RAUL

Logistický partner SkiTour

  • DB Schenker

Mediální partneři

  • Kamsdetmi.com
  • Nordic
  • Snow
  • Svět outdooru
  • Skinordic.cz
  • Pohora.cz
  • bezky.net
  • Mediatenor
  • Rádio Rubi

Spolupracujeme

  • Báječné ženy v běhu
  • Nadace Emil
  • Outfanatic

Dodavatel

  • TKF

Za podpory

  • Svaz lyžařů ČR

Partneři

  • CzechTourism

Generální mediální partner

  • Nova

Marketingový partner

  • RAUL
Výživové okénko