Startovní listina:
Karlovská 50 Dětský závod

# Jméno rok Klub Zapl.
TBA Ambros, Marek 2009 ZŠ Huslenky Ano
TBA Ambros, Radek 2011 Zš Huslenky Ano
TBA BABICA, Petr 2005 ZŠ Vsetín-Trávníky Ano
TBA BORÁK, Filip 2005 ZŠ Velké Karlovice Ano
TBA BRODOVÁ, Kateřina 2006 KB Rožnov p. R. Ano
TBA Babicová, Elen 2010 ZŠ Vsetín - Trávníky Ano
TBA Bernát, Vojtěch 2011 ZŠ Horní Bečva Ano
TBA Bernátová, Vendula 2009 ZŠ Horní Bečva Ano
TBA Boháč, Josef 2006 Ano
TBA Boháčová, Adéla 2004 ZŠ Videčská Ano
TBA Borunský, Matěj 2006 ZŠ Chlebičov Ano
TBA Burda, Václav 2014 Ano
TBA Burdová, Tereza 2012 Ano
TBA Buček, Jaroslav 2004 SKB Velké Karlovice Ano
TBA Bučo, Pepa 2002 ZŠ Šafaříkova Ano
TBA CHUDĚJ, Jakub 2006 ZŠ Velké Karlovice Ano
TBA CHUDĚJOVÁ, Andrea 2004 SKB Velké Karlovice Ano
TBA Camfrlová, Luisa 2007 Klub biatlonu Rožnov pod Radhoštěm Ano
TBA Chudějová, Eliška 2009 ZŠ Velké Karlovice Ano
TBA Chýlek, David 1971 TJ Gumárny Zubří Ano
TBA DUKÁTOVÁ, Michaela 2003 ZŠ Velké Karlovice Ano
TBA Diatka, Jan 2005 ZŠ Videčská, Rožnov pod Radhoštěm Ano
TBA Dobešová, Nikola 2006 Biatlon Rožnov Ano
TBA Drda, Dalibor 2008 AKEZ Kopřivnice Ano
TBA Drda, Patrik 2006 Házená NJ Ano
TBA Drdová, Kamila 2009 AKEZ Kopřivnice Ano
TBA Drozd, Jan 2011 Tenisový klub Vyškov Ano
TBA Drozd, Michaela 2003 ZŠ Velké Karlovice Ano
TBA Dujková, Rosalie Anna 2008 ZŠ Velké Karlovice Ano
# Jméno rok Klub Zapl.
TBA Erban, Matěj 2007 ZŠ Valašská Polanka Ano
TBA FACEK, Tomáš 2003 ZŠ Videčská Rožnov pod R. Ano
TBA FIURÁŠKOVÁ, Nela 2005 BK ROŽNOV POD RADHOŠTĚM Ano
TBA FOJTÁŠKOVÁ, Sára 2006 ZŠ Videčská Ano
TBA Fabián, Jiří 2003 ZŠ Vidče Ano
TBA Farník, Lukáš 2007 ZŠ Horní Bečva Ano
TBA Farník, Vojtěch 2004 ZŠ Horní Bečva Ano
TBA Fortelná, Ella 2009 MM AUTO - MTB Team Ano
TBA Friedlová, Darja 2011 Ano
TBA Friedlová, Eva 2014 Ano
TBA Fuciman, Filip 2011 Ano
TBA GAJA, Matouš Jan 2004 SKB Velké Karlovice Ano
TBA GAJDOŠ, Jiří 2005 ZŠ Velké Karlovice Ano
TBA GAJOVÁ, Rozálie Anna 2008 SKB Velké Karlovice Ano
TBA GELNAR, Aleš 2009 SKB Velké Karlovice Ano
TBA GRUSSOVÁ, Karolina 2010 Biatlon Břidličná Ano
TBA Gergela, Štěpán 2004 ZŠ Valašská Polanka Ano
TBA Gerlová, Nela 2006 ZŠ Vidče Ano
TBA GÁŠEK, Jiří 2007 ZŠ Velké Karlovice Ano
TBA GÁŠEK, Matouš 2003 ZŠ Velké Karlovice Ano
TBA GÁŠKOVÁ, Tereza 2008 ZŠ Velké Karlovice Ano
TBA Gášek, Šimon 2010 SKB Velké Karlovice Ano
TBA HLAVICA, Jaromír 2006 MŠ, ZŠ a SŠ pro sluchově postižené ve Valašském Meziříčí Ano
TBA HOLČÁKOVÁ, Adéla 2004 SKB Velké Karlovice Ano
TBA HOLČÁKOVÁ, Jolana 2006 SKB Velké Karlovice Ano
TBA HORÁČKOVÁ, Eliška 2005 ZŠ Velké Karlovice Ano
TBA HRABOVSKÝ, Jan 2005 ZŠ Velké Karlovice Ano
TBA Haasová, Barbora 2009 ZŠ Huslenky Ano
TBA Habánek, Erik 2003 CyS Žilina Ano
TBA Hegarová, Kristýna 2007 Klub Biatlonu Rožnov p.R, Ano
# Jméno rok Klub Zapl.
TBA Holčák, Marek 2008 ZŠ Velké Karlovice Ano
TBA Holčáková, Aneta 2009 ZŠ Velké Karlovice Ano
TBA Hrstka, Vít 2010 ZŠ Prostřední Bečva Ano
TBA Hrstková, Jolana 2007 ZŠ Horní Bečva Ano
TBA Hrtáň, Filip 2010 ZŠ Huslenky Ano
TBA Hrtáňová, Darina 2013 Ano
TBA Hrubá, Ema 2011 Ano
TBA Hrubý, Vojtěch 2006 Ano
TBA HÁJEK, Jakub 2004 ZŠ Nový Hrozenkov Ano
TBA Hříbek, Jaromír 2009 Ano
TBA JURAJDOVÁ, Eliška 2005 ZŠ Velké Karlovice Ano
TBA JUŘIČKOVÁ, Alžběta 2004 ZŠ Vsetín Trávníky Ano
TBA Janeček, Roman 2006 Ski klub Česká Třebová Ano
TBA Janků, Markéta 2009 Kobra Vsetín Ano
TBA Jochec, Pavel 2010 ZŠ Nový Hrozenkov Ano
TBA Juřičková, Tereza 2009 ZŠ Vsetín- Trávníky Ano
TBA KAVAN, Maxmilián 2005 ZŠ Videčská Ano
TBA KAŠPAŘÍK, Antonín 2008 ZŠ Velké Karlovice Ano
TBA KAŠPAŘÍK, Jan 2002 ZŠ Velké Karlovice Ano
TBA KAŠPAŘÍK, Vojtěch 2004 ZŠ Velké Karlovice Ano
TBA KORB, Štěpán 2008 TJ Gumárny Zubří Ano
TBA KORYTÁŘ, Martin 2005 SKB Velké Karlovice Ano
TBA KOVAŘČÍK, Jaroslav 2003 ZŠ Videčská Ano
TBA KOŇAŘÍK, Vlastimil 2005 ZŠ Velké Karlovice Ano
TBA KRUPOVÁ, Markéta 2007 ZŠ Záhumení Rožnov p.R. Ano
TBA Kacířová, Anna 2008 ZŠ Velké Karlovice Ano
TBA Kašpar, Bořek 2007 ZŠ Huslenky Ano
TBA Koleček, Matěj 2007 TJ Gumárny Zubří Ano
TBA Kovalčík, Petr 2009 ZŠ-Stěbořice Ano
TBA Kovalčíková, Alena 2007 ZŠ-Stěbořice Ano
# Jméno rok Klub Zapl.
TBA Kovalčíková, Anna 2004 Mendelovo gymnázium Opava Ano
TBA Kovář, Lukáš 2014 Ano
TBA Kovář, Miroslav 2004 ZŠ Nový Hrozenkov Ano
TBA Koňařík, Jiří 2007 ZŠ Vsetín-Luh Ano
TBA Koňařík, Petr 2009 ZŠ Velké Karlovice Ano
TBA Koňaříková, Kateřina 2006 ZŠ Velké Karlovice Ano
TBA Krampota, Viktor 2010 Biatlon Bobrky Vsetín Ano
TBA Krampotová, Adéla 2008 Biatlon Bobrky Ano
TBA Krhovjáková, Ester 2006 ZŠ Huslenky Ano
TBA Kvášová, Barbora 2007 BH Ski Team Frýdlant nad Ostravicí Ano
TBA Kysučan, Daniel 2007 ZŠ Videčská Ano
TBA KŘENEK, Jakub 2005 ZŠ Velké Karlovice Ano
TBA KŘENEK, Roman 2002 ZŠ Velké Karlovice Ano
TBA Kříž, Jan 2005 ZŠ Videčská, Rožnov pod Radhoštěm Ano
TBA LUŠOVSKÁ, Nela 2007 ZŠ Videčská Rožnov pod R. Ano
TBA MARTINEK, Lukáš 2008 ZŠ Vsetín- Trávníky Ano
TBA MARTINKOVÁ, Darina 2005 ZŠ Vsetín - Trávníky Ano
TBA MARTINÁK, Mikuláš 2009 ZŠ Velké Karlovice Ano
TBA MARTINÁK, Timotej 2002 ZŠ Velké Karlovice Ano
TBA MARTINÁKOVÁ, Anna 2005 ZŠ Velké Karlovice Ano
TBA MARTINÁKOVÁ, Rozálie 2006 ZŠ Velké Karlovice Ano
TBA MATUŠKA, Václav 2003 ZŠ Vsetín - Trávníky Ano
TBA MIČKAL, Robert 2008 ZŠ Valašská Bystřice Ano
TBA Macura, Jakub 2002 ZŠ Horní Bečva Ano
TBA Macura, Lukáš 2007 ZŠ Prostřední Bečva Ano
TBA Majerová, Amálie 2006 ZŠ Videčská, Rožnov pod Radhoštěm Ano
TBA Majerová, Eliška 2006 ZŠ Videčská Rožnov pod R. Ano
TBA Majerová, Emilie 2008 ZŠ Videčská Ano
TBA Malínský, Štěpán 2007 ČKS SKI Jilemnice Ano
TBA Martináková, Malvína 2005 ZŠ Videčská, Rožnov pod Radhoštěm Ano
# Jméno rok Klub Zapl.
TBA Martiňáková, Rozálie Anna 2007 ZŠ Nový Hrozenkov Ano
TBA Matušík, Matyáš 2006 ZŠ Videčská Ano
TBA Mikula, Václav 2008 ZŠ Nový Hrozenkov Ano
TBA Mikunda, Tadeáš 2009 ZŠ Videčská, Rožnov pod Radhoštěm Ano
TBA Mikuš, Daniel 2005 ZŠ Valašská Polanka Ano
TBA Minarčíková, Markéta 2008 ZŠ Velké Karlovice Ano
TBA Miranová, Tina 2008 ZŠ Horní Bečva Ano
TBA Mičkal, David 2005 ZŠ Valašská Bystřice Ano
TBA Mičolová, Ella 2009 Biatlon Rožnov pod Radhoštěm Ano
TBA Moll, Marek 2006 ZŠ Videčská, Rožnov pod Radhoštěm Ano
TBA Moural, Jan 2008 ZŠ Videčská, Rožnov pod Radhoštěm Ano
TBA Mouralová, Anna 2011 ZŠ Videčská, Rožnov pod Radhoštěm Ano
TBA Málek, Michael 2007 KB Letohrad Ano
TBA Málková, Lucie 2010 KB Letohrad Ano
TBA MĚRKA, Ondřej 2003 ZŠ Valašská Bystřice Ano
TBA MĚRKOVÁ, Michaela 2005 ZŠ Valašská Bystřice Ano
TBA Orság, Denis 2007 ZŠ Videčská, Rožnov pod Radhoštěm Ano
TBA Orság, Pavel 2002 ZŠ Velké Karlovice Ano
TBA Orságová, Benita 2008 ZŠ Huselnky Ano
TBA PAVLAČKA, Adam 2007 ZŠ Velké Karlovice Ano
TBA PETŘEKOVÁ, Markéta 2006 ZŠ Nový Hrozenkov Ano
TBA PROCHÁZKOVÁ, Žofie 2008 ZŠ Trojanovice Ano
TBA Pavelka, Matouš 2005 ZŠ Videčská, Rožnov pod Radhoštěm Ano
TBA Pavelka, Šimon 2008 ZŠ Videčská, Rožnov pod Radhoštěm Ano
TBA Pavlica, Vojtěch 2006 ZŠ Videčská, Rožnov pod Radhoštěm Ano
TBA Pavlicová, Julie 2008 ZŠ Koryčanské Paseky, Rožnov p.R. Ano
TBA Pavlicová, Kateřina 2005 ZŠ Videčská, Rožnov pod Radhoštěm Ano
TBA Pavlisova, Barbora 2008 Ano
TBA Pavlisova, Ivona 2005 Ano
TBA Pavlík, Matěj 2009 Ano
# Jméno rok Klub Zapl.
TBA Pavlíková, Klára 2007 Ano
TBA Pavlíčková, Darina 2009 Klub Biatlonu Velké Karlovice Ano
TBA Pekař, Adam 2005 ZŠ Nový Hrozenkov Ano
TBA Pekařová, Simona 2005 ZŠ Nový Hrozenkov Ano
TBA Petřek, Marek 2010 ZŠ Nový Hrozenkov Ano
TBA Petřek, Tadeáš 2007 TJ Gumárny Zubří Ano
TBA Pleva, Karel 2008 ZŠ Nový Hrozenkov Ano
TBA Plevová, Anna Marie 2006 ZŠ Nový Hrozenkov Ano
TBA Plevová, Lucie 2007 Biatlon Poruba Ano
TBA Plevová, Martina 2004 Biatlon Poruba Ano
TBA Pobořilová, Sára 2004 ZŠ Videčská, Rožnov pod Radhoštěm Ano
TBA Podešva, Tomáš 2010 ZŠ Velké Karlovice Ano
TBA Podešva, Šimon 2011 Klub biatlonu Velké Karlovice Ano
TBA Podešvová, Zuzana 2005 ZŠ Horní Bečva Ano
TBA Pončík, Filip 2008 ZŠ Huslenky Ano
TBA Pončík, Čeněk 2011 ZŠ Huslenky Ano
TBA Pop, Filip 2008 Lesoběh Ano
TBA Pop, Ondřej 2010 Lesoběh Ano
TBA Procházka, Ctirad 2012 MŠ Trojanovice Ano
TBA Psota, Antonín 2012 MŠ Valašská Polanka Ano
TBA Psotová, Magdaléna 2009 ZŠ Valašská Polanka Ano
TBA PÍCHAL, Ondřej 2005 ZŠ Velké Karlovice Ano
TBA Racková, Nikola 2005 Jihlava Ano
TBA Roháčková, Viktorie 2014 SILVINI MADSHUS TEAM Ano
TBA RÝDLOVÁ, Karolína 2006 ZŠ Lešná Ano
TBA Rára, Daniel 2007 ZŠ Videčská, Rožnov pod Radhoštěm Ano
TBA Růčková, Karolína 2008 Biatlon klub Rožnov Ano
TBA SKLENAŘÍK, Michal 2004 ZŠ Fryšták Ano
TBA STRUŽKA, Jindřich 2006 ZŠ Videčská Rožnov pod R. Ano
TBA STUPKA, Ondřej 2004 ZŠ Nový Hrozenkov Ano
# Jméno rok Klub Zapl.
TBA SUŠILOVÁ, Martina 2004 ZŠ Nový Hrozenkov Ano
TBA Seidlová, Kateřina 2007 SK EDIE TEAM Ano
TBA Sibal, Ondřej 2007 SKB Velké Karlovice Ano
TBA Sigmund, Marek 2007 ZŠ Videčská, Rožnov pod Radhoštěm Ano
TBA Skalík, Tomáš 2005 ZŠ Horní Bečva Ano
TBA Skalíková, Žaneta 2008 ZŠ Horní Bečva Ano
TBA Sklenařík, David 2006 ZŠ Fryšták Ano
TBA TOMAN, Matouš 2005 ZŠ Velké Karlovice Ano
TBA TOMEK, Jan 2005 ZŠ Velké Karlovice Ano
TBA Toman, Václav 2003 ZŠ Vsetín- Trávníky Ano
TBA Trochanova, Ella 2013 Osa Sport Academy Nová Dubnica Ano
TBA Troszok, Ondřej 2008 SKB Velké Karlovice Ano
TBA Troszok, Vojtěch 2008 SKB Velké Karlovice Ano
TBA VALIGURA, Filip 2007 ZŠ Velké Karlovice Ano
TBA VITÁSEK, David 2008 ZŠ Vsetín-Trávníky Ano
TBA VOZÁKOVÁ, Vendula 2007 ZŠ Huslenky Ano
TBA Valigurová, Aneta 2005 ZŠ Velké Karlovice Ano
TBA Vičan, Jonáš 2010 ZŠ Videčská, Rožnov pod Radhoštěm Ano
TBA Volný, Martin 2008 TJ Gumárny Zubří Ano
TBA Vymazal, Radim 2006 ZŠ Videčská, Rožnov pod Radhoštěm Ano
TBA Vytlačil, Vojtěch 2013 Rossignol Ano
TBA Vytlačilová, Adéla 2010 Rossignol Ano
TBA Václavková, Amálie 2010 ZŠ Huslenky Ano
TBA Václavík, Jakub 2007 ZŠ Nový Hrozenkov Ano
TBA Václavík, Jonáš 2011 ZŠ Huslenky Ano
TBA Vítek, Maxmilián 2005 ZŠ Integra Vsetín Ano
TBA WOLLER, Ondřej 2006 ZŠ Vsetín-Trávníky Ano
TBA Walczysková, Zuzana 2009 ZŠ Velké Karlovice Ano
TBA Zetochová, Veronika 2006 ZŠ Vidče Ano
TBA Zádrapa, ˇJakub 2009 ZŠ Valašská Polanka Ano
# Jméno rok Klub Zapl.
TBA samek, jáchym 2010 SKI TATRAN Velké Karlovice Ano
TBA ŠRUBAŘ, František 2008 ZŠ Velké Karlovice Ano
TBA ŠTVRTECKÝ, David 2005 SKB Velké Karlovice Ano
TBA Šarman, Bořek 2006 ZŠ Velké Karlovice Ano
TBA Špok, Stanislav 2009 Ano
TBA Štěpánková, Adéla 2012 KOBRA Vsetín Ano
TBA Štěpánková, Anna 2009 KOBRA Vsetín Ano
TBA Švecová, Natálie 2008 Biatlon Rožnov Ano
TBA Šír, Martin 2008 ASC Rozsochy Ano
TBA Žáková, Aneta 2007 ZŠ Valašská Polanka Ano

Poslední aktualizace:21/06/2018
Počet zaregistrovaných závodníků: 219

Ilustrace

Bedřichovský NLM

lyžařský stadion Bedřichov

Poznej Jizerky v jiném světle a vyraz na Bedřichovský Night Light Marathon. Večerní závod, který zahajuje tradičně seriál SkiTour, startuje na bedřichovském stadionu a ukáže ti místa, kde se prohání tisícovky běžců na lyžích při slavné Jizerské 50. Užij si magickou atmosféru, kdy ti na trať svítí jen měsíc, hvězdy, čelovky běžců a ohnivé louče. Letos se pojede v novém, lednovém, termínu a závod bude navíc dvoudenní, aby si na své přišli i lyžaři preferující klasiku! Vybereš si celých 35 kilometrů, poloviční trať na 17,5 km nebo radši 10km trasu?

Generální partner

  • ČEZ

Hlavní partneři

  • Hervis
  • Pojišťovna VZP, a.s.
  • Volkswagen - užitkové vozy
  • Pohlednice on-line

Partneři

  • Enervit
  • Crystal Bohemia
  • KAMA
  • CzechTourism
  • Nature Valley
  • SWIX
  • Boll Kids & Junior

Generální mediální partner

  • Nova

Marketingový partner

  • RAUL

Logistický partner SkiTour

  • DB Schenker

Mediální partneři

  • Kamsdetmi.com
  • Nordic
  • Snow
  • Svět outdooru
  • Skinordic.cz
  • Pohora.cz
  • bezky.net
  • Mediatenor
  • Rádio Rubi

Spolupracujeme

  • Báječné ženy v běhu
  • Nadace Emil
  • Outfanatic

Dodavatel

  • TKF

Za podpory

  • Svaz lyžařů ČR

Partneři

  • CzechTourism

Generální mediální partner

  • Nova

Marketingový partner

  • RAUL
Výživové okénko