Výsledky

Bedřichovský NLM - dětské závody (2018)

poř. Kat Jméno start. č. čas čistý čas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body  
1. M6 Horák, Mikuláš (2012) 119 00:01:50 1. 1. 1. diplom
2. M10 POLUHA, Oskar (2008) 43 00:01:48 1. 1. 2. diplom
3. M14 HELLMICH, Jonáš (2005) 61 00:02:53 1. 1. 3. diplom
4. M12 ANTOŠ, Lukáš (2006) 35 00:02:53 2. 1. 4. diplom
5. M10 Jungwirth, Štěpán (2008) 9 00:02:00 2. 2. 5. diplom
6. Z6 Maděrová, Klára (2012) 97 00:02:20 2. 1. 1. diplom
7. M10 Červenka, Hynek (2009) 26 00:02:03 3. 3. 6. diplom
8. M14 Pešina, Jakub (2004) 128 00:03:01 3. 2. 7. diplom
9. Z6 Klesová, Alžběta (2012) 126 00:02:23 3. 2. 2. diplom
10. M6 Lodr, Oliver (2012) 4 00:02:52 4. 2. 8. diplom
11. M12 Pešina, Jan (2006) 129 00:03:14 4. 2. 9. diplom
12. Z10 Horáková, Amálie (2008) 120 00:02:13 4. 1. 3. diplom
13. Z10 Nováková, Nela (2009) 16 00:02:15 5. 2. 4. diplom
14. Z12 Ducháčová, Ema (2006) 50 00:03:19 5. 1. 5. diplom
15. M6 Špidla, Josef (2012) 108 00:02:54 5. 3. 10. diplom
16. Z6 OUHRABKOVÁ, Bára (2012) 93 00:03:01 6. 3. 6. diplom
17. Z10 Nagyová, Zuzana (2008) 49 00:02:16 6. 3. 7. diplom
18. M14 Stach, Martin (2005) 22 00:03:20 6. 3. 11. diplom
19. M8 Kubiš, Jan (2010) 32 00:02:26 7. 1. 12. diplom
20. Z12 Polonská, Eliška (2007) 111 00:03:22 7. 2. 8. diplom
21. Z6 Polonská, Julie Ágnes (2013) 110 00:03:10 7. 4. 9. diplom
22. M12 Janeček, Roman (2006) 2 00:03:25 8. 3. 13. diplom
23. M10 Veber, Šimon (2008) 73 00:02:29 8. 4. 14. diplom
24. M6 DITTRICH, Šimon (2012) 5 00:03:27 8. 4. 15. diplom
25. M14 Meier, Jakub (2005) 78 00:03:26 9. 4. 16. diplom
26. M6 Týc, Jakub (2012) 102 00:03:31 9. 5. 17. diplom
27. Z10 LUTOVSKÁ, Klára (2008) 28 00:02:33 9. 4. 10. diplom
28. M14 HŘEBÍK, Matyáš (2005) 114 00:03:26 10. 5. 18. diplom
29. Z10 FORTELNÁ, Ella (2009) 36 00:02:42 10. 5. 11. diplom
30. M6 Braun, Vincent (2012) 84 00:04:06 10. 6. 19. diplom
31. M14 Racek, Tomáš (2004) 96 00:03:31 11. 6. 20. diplom
32. Z6 Mečířová, Marie (2014) 21 00:04:28 11. 5. 12. diplom
33. M10 Novotný, Dalibor (2008) 124 00:02:45 11. 5. 21. diplom
34. M6 BRODSKÝ, Max (2014) 6 00:05:39 12. 7. 22. diplom
35. M12 Jungwirth, František (2006) 10 00:03:38 12. 4. 23. diplom
36. M10 Skrbek, Sebastian (2008) 24 00:02:46 12. 6. 24. diplom
37. Z10 BLAŽEJOVÁ, Terezie (2009) 91 00:02:46 13. 6. 13. diplom
38. M6 Dolák, Jakub (2013) 105 00:05:42 13. 8. 25. diplom
39. M14 Veber, Matyáš (2005) 71 00:03:39 13. 7. 26. diplom
40. Z14 Hubnerová, Karolína (2005) 107 00:03:41 14. 1. 14. diplom
41. M10 Havránek, Adam (2009) 122 00:02:49 14. 7. 27. diplom
42. M6 Karban, Štěpán (2013) 67 00:05:58 14. 9. 28. diplom
43. Z10 LUTOVSKÁ, Beata (2008) 27 00:02:50 15. 7. 15. diplom
44. M6 Pelouch, Adam (2013) 103 00:06:09 15. 10. 29. diplom
45. M12 Brož, Adam (2006) 62 00:03:42 15. 5. 30. diplom
46. M10 PANUŠ, Jakub (2009) 45 00:02:54 16. 8. 31. diplom
47. M12 Novotny, Václav (2006) 125 00:03:50 16. 6. 32. diplom
48. Z6 Famfulíková, Elena (2013) 14 00:06:46 16. 6. 16. diplom
49. M12 PÁVEK, Lukáš (2007) 12 00:03:51 17. 7. 33. diplom
50. M8 HŘEBÍK, Michal (2011) 113 00:02:55 17. 2. 34. diplom
51. Z6 Němečková, Nikol (2014) 123 00:07:58 17. 7. 17. diplom
52. M10 Poek, Václav (2009) 115 00:02:58 18. 9. 35. diplom
53. M12 Červenka, Jiří (2007) 25 00:03:59 18. 8. 36. diplom
54. M10 Jelínek, Ondřej (2009) 117 00:02:59 19. 10. 37. diplom
55. Z14 Racková, Nikola (2005) 19 00:04:03 19. 2. 18. diplom
56. M12 JAKSCH, Kryštof (2007) 40 00:04:08 20. 9. 38. diplom
57. Z10 Miller, Zoe (2009) 41 00:03:00 20. 8. 19. diplom
58. M10 Seeman, Vojtěch (2008) 59 00:03:02 21. 11. 39. diplom
59. M12 Meier, Tomáš (2007) 56 00:04:10 21. 10. 40. diplom
60. M10 Brož, Matyáš (2009) 63 00:03:03 22. 12. 41. diplom
61. M12 Endrych, Matej (2007) 3 00:04:19 22. 11. 42. diplom
62. Z14 Seemanová, Johana (2004) 58 00:04:23 23. 3. 20. diplom
63. Z10 KALINOVÁ, Ella (2009) 69 00:03:04 23. 9. 21. diplom
64. Z12 PANUŠOVÁ, Anna (2006) 44 00:04:23 24. 3. 22. diplom
65. M8 Meier, Václav (2010) 55 00:03:04 24. 3. 43. diplom
66. M10 ZDRHA, Matyáš (2008) 76 00:03:10 25. 13. 44. diplom
67. M12 Mečíř, Vojtěch (2007) 20 00:04:27 25. 12. 45. diplom
68. M12 Seeman, Jan (2006) 60 00:04:40 26. 13. 46. diplom
69. M8 Skrbek, Matouš (2010) 23 00:03:20 26. 4. 47. diplom
70. Z10 Havránková, Anna (2009) 121 00:03:22 27. 10. 23. diplom
71. Z14 Fojtů, Matylda (2005) 37 00:04:42 27. 4. 24. diplom
72. M8 Šulc, Karel (2010) 118 00:03:22 28. 5. 48. diplom
73. M12 Hlaváček, Vojtěch (2007) 99 00:04:58 28. 14. 49. diplom
74. Z10 Hockeová, Veronika (2008) 79 00:03:24 29. 11. 25. diplom
75. M12 Miller, Max (2006) 42 00:04:59 29. 15. 50. diplom
76. Z12 Vtípilová, Tereza (2007) 100 00:05:07 30. 4. 26. diplom
77. Z10 Špidlová, Ester (2008) 109 00:03:28 30. 12. 27. diplom
78. M8 PELOUCH, Filip (2011) 104 00:03:31 31. 6. 51. diplom
79. M12 Radosta, Martin (2006) 57 00:05:08 31. 16. 52. diplom
80. M10 Braun, Damian (2008) 83 00:03:34 32. 14. 53. diplom
81. Z12 Šimková, Tereza (2007) 88 00:05:10 32. 5. 28. diplom
82. M10 Janoušek, Filip (2008) 74 00:03:35 33. 15. 54. diplom
83. Z14 ROUBÍČKOVÁ, Marie (2005) 34 00:05:17 33. 5. 29. diplom
84. Z8 KALINOVÁ, Lisa (2011) 70 00:03:36 34. 1. 30. diplom
85. M14 Cicvárek, Matěj (2005) 54 00:05:19 34. 8. 55. diplom
86. M10 PAVLÍK, Matěj (2009) 31 00:03:38 35. 16. 56. diplom
87. M12 Zajger, David (2007) 90 00:05:24 35. 17. 57. diplom
88. M12 Němeček, Jakub (2007) 86 00:05:24 36. 18. 58. diplom
89. Z8 ZDRHOVÁ, Eliška (2010) 77 00:03:38 36. 2. 31. diplom
90. M12 VONDRÁČEK, Tomáš (2007) 89 00:05:36 37. 19. 59. diplom
91. M10 Hájek, Filip (2008) 53 00:03:39 37. 17. 60. diplom
92. Z14 Němečková, Julie (2005) 85 00:05:47 38. 6. 32. diplom
93. M10 Křeček, Maxmilián (2009) 15 00:03:41 38. 18. 61. diplom
94. Z12 Kušková, Nikola (2006) 131 00:06:03 39. 6. 33. diplom
95. M8 Ohrabka, Vít (2010) 94 00:03:44 39. 7. 62. diplom
96. Z12 Křečková, Markéta (2006) 87 00:06:04 40. 7. 34. diplom
97. M8 Cyprián, Ondřej (2010) 52 00:03:46 40. 8. 63. diplom
98. Z10 Andresová, Sofie (2009) 95 00:03:49 41. 13. 35. diplom
99. M14 Bičík, Vojtěch (2005) 80 00:06:04 41. 9. 64. diplom
100. M12 Braun, Samuel (2006) 82 00:06:08 42. 20. 65. diplom
101. M10 Fojtů, Ferdinand (2009) 38 00:03:50 42. 19. 66. diplom
102. Z12 PAVLÍKOVÁ, Klára (2007) 30 00:06:28 43. 8. 36. diplom
103. Z8 Famfulíková, Barbora (2010) 1 00:03:55 43. 3. 37. diplom
104. M10 Poupě, Vítek (2008) 72 00:03:59 44. 20. 67. diplom
105. M8 Kapelko, Michal (2010) 11 00:04:01 45. 9. 68. diplom
106. Z8 DOLÁKOVÁ, Kateřina (2010) 106 00:04:03 46. 4. 38. diplom
107. M10 PÁLENÍK, Tomáš (2008) 47 00:04:04 47. 21. 69. diplom
108. M10 Hrdina, Václav (2008) 75 00:04:06 48. 22. 70. diplom
109. Z8 Budinová, Barbora (2010) 51 00:04:08 49. 5. 39. diplom
110. Z8 VONDROVÁ, Eliška (2011) 65 00:04:09 50. 6. 40. diplom
111. M8 Karban, Ondřej (2011) 68 00:04:10 51. 10. 71. diplom
112. Z8 DITTRICHOVÁ, Elizabeth (2010) 7 00:04:16 52. 7. 41. diplom
113. M10 KAŠPAR, Vílem (2008) 18 00:04:19 53. 23. 72. diplom
114. M8 Týc, Tadeáš (2010) 101 00:04:28 54. 11. 73. diplom
115. M10 Bičík, Matyáš (2008) 81 00:04:31 55. 24. 74. diplom
116. Z8 PÁLENÍKOVÁ, Lucie (2010) 46 00:04:36 56. 8. 42. diplom
117. Z8 Poeková, Eliška (2011) 116 00:04:40 57. 9. 43. diplom
118. Z8 KAŠPAROVA, Viktorie (2010) 17 00:04:41 58. 10. 44. diplom
119. M10 Ponta, Osvald (2009) 127 00:04:54 59. 25. 75. diplom
120. M8 Ondráček, Lubor (2011) 64 00:05:19 60. 12. 76. diplom
121. Z8 Cihlářová, Amálie (2011) 66 00:05:51 61. 11. 45. diplom
122. Z10 Kosíková, Anna (2009) 92 00:06:17 62. 14. 46. diplom
123. Z8 Suchardová, Marie (2011) 112 00:06:34 63. 12. 47. diplom
Ilustrace

Bedřichovský NLM

lyžařský stadion Bedřichov

Poznej Jizerky v jiném světle a vyraz na Bedřichovský Night Light Marathon. Večerní závod, který zahajuje tradičně seriál SkiTour, startuje na bedřichovském stadionu a ukáže ti místa, kde se prohání tisícovky běžců na lyžích při slavné Jizerské 50. Užij si magickou atmosféru, kdy ti na trať svítí jen měsíc, hvězdy, čelovky běžců a ohnivé louče. Letos se pojede v novém, lednovém, termínu a závod bude navíc dvoudenní, aby si na své přišli i lyžaři preferující klasiku! Vybereš si celých 35 kilometrů, poloviční trať na 17,5 km nebo radši 10km trasu?

Generální partner

  • ČEZ

Hlavní partneři

  • Hervis
  • Pojišťovna VZP, a.s.
  • Volkswagen - užitkové vozy
  • Pohlednice on-line

Partneři

  • DB Schenker
  • Enervit
  • Crystal Bohemia
  • KAMA
  • CzechTourism
  • Nature Valley
  • SWIX
  • Boll Kids & Junior

Generální mediální partner

  • Nova

Marketingový partner

  • RAUL

Mediální partneři

  • Kamsdetmi.com
  • Nordic
  • Snow
  • Svět outdooru
  • Skinordic.cz
  • Pohora.cz
  • bezky.net
  • Mediatenor
  • Báječné ženy v běhu
  • Rádio Rubi

Oficiální dodavatelé

  • TKF

Za podpory

  • Svaz lyžařů ČR
Výživové okénko