Výsledky

Zadejte alespoň 3 znaky a stiskněte ENTER

Kašperská 30 - 10 km klasicky (2018)

poř. st. č. jméno nár. čas poř.
kat.
poř.
pohl.
body
SkiTour
 
1. 1086 Mánek, Ondřej (2001) CZE 00:40:32 1. 1. 1000 diplom
2. 1064 Hojdekr, Jan (2001) CZE 00:41:10 2. 2. 900 diplom
3. 1060 Pavlásek, Šimon (2002) CZE 00:41:25 3. 3. 850 diplom
4. 1061 Tischler, Josef (2000) CZE 00:43:08 4. 4. 820 diplom
5. 1059 Sáska, Jan (2002) CZE 00:43:09 5. 5. 810 diplom
6. 1087 Vachuta, Matěj (2000) CZE 00:43:11 6. 6. 800 diplom
7. 1092 Honsa, Antonín (2003) CZE 00:44:45 7. 7. 790 diplom
8. 1055 Holoubek, Ondřej (2000) CZE 00:44:48 8. 8. 780 diplom
9. 1088 Řezník, Jan (2003) CZE 00:45:10 9. 9. 770 diplom
10. 1068 Vogler, Michael (1977) GER 00:45:11 1. 10. 760 diplom
11. 1022 Patkoló, Samuel (2000) CZE 00:45:48 10. 11. 750 diplom
12. 1014 MROVEC, Dušan (1969) CZE 00:46:37 2. 12. 740 diplom
13. 1062 Nováková, Adéla (2000) CZE 00:46:52 1. 1. 1000 diplom
14. 1028 Grabmullerová, Šárka (1969) CZE 00:48:25 1. 2. 900 diplom
15. 1090 LUDVÍK, Petr (1972) CZE 00:48:53 3. 13. 730 diplom
16. 1054 Holoubek, Jakub (2002) CZE 00:49:06 11. 14. 720 diplom
17. 1063 Zadrobílek, Ondřej (1986) CZE 00:51:26 1. 15. 710 diplom
18. 1023 Patkoló, Štefan (1974) CZE 00:51:40 4. 16. 700 diplom
19. 1004 Sajdlová, Jana (1983) CZE 00:52:07 1. 3. 850 diplom
20. 1093 Honsová, Anežka (2003) CZE 00:52:43 2. 4. 820 diplom
21. 1048 Skořepa, Matěj (2004) CZE 00:54:02 12. 17. 690 diplom
22. 1025 Steinbach, Hynek (2007) CZE 00:54:50 13. 18. 680 diplom
23. 1050 KOTRC, Vladimír (1941) CZE 00:55:08 1. 19. 670 diplom
24. 1075 Svoboda, Dominik (2005) CZE 00:55:15 14. 20. 660 diplom
25. 1073 Stuchlík, Zdeněk (1950) CZE 00:56:48 1. 21. 650 diplom
26. 1089 ŠTURSA, Vít (1979) CZE 00:57:44 2. 22. 640 diplom
27. 1051 ČERNÁ SILOVSKÁ, Hana (1984) CZE 00:58:18 2. 5. 810 diplom
28. 1026 KECLÍK, Jakub (1991) CZE 00:58:21 3. 23. 630 diplom
29. 1078 Quadrát, Bedrich (1966) CZE 00:59:26 1. 24. 620 diplom
30. 1044 BLABLA, Zdeněk (1959) CZE 00:59:53 2. 25. 610 diplom
31. 1065 FRKAL, Miroslav (1956) CZE 01:00:26 2. 26. 600 diplom
32. 1070 TUČKOVÁ, Dagmar (1986) CZE 01:00:38 3. 6. 800 diplom
33. 1011 Šimeček, Jiří (1967) CZE 01:01:00 3. 27. 590 diplom
34. 1019 Švorc, David (1992) CZE 01:01:41 4. 28. 580 diplom
35. 1021 POLÁK, Pavel (1946) CZE 01:01:46 2. 29. 570 diplom
36. 1072 Klenor, Jan (1966) CZE 01:02:24 4. 30. 560 diplom
37. 1058 Vogeltanz, Antonín (1980) CZE 01:03:10 5. 31. 550 diplom
38. 1083 Hybeš, Tomáš (1992) CZE 01:04:26 6. 32. 540 diplom
39. 1013 Šimečková, Radka (1977) CZE 01:04:47 2. 7. 790 diplom
40. 1066 Selník, Miroslav (1961) CZE 01:05:25 5. 33. 530 diplom
41. 1076 Fořtová, Petra (2002) CZE 01:05:34 3. 8. 780 diplom
42. 1079 Jerie, Marek (1983) CZE 01:05:40 7. 34. 520 diplom
43. 1020 Anderl, Miroslav (1984) CZE 01:10:06 8. 35. 510 diplom
44. 1084 Pelikánová, Martina (1982) CZE 01:10:43 4. 9. 770 diplom
45. 1012 Šimečková, Kateřina (2006) CZE 01:13:59 4. 10. 760 diplom
46. 1057 Karpíšek, Dušan (1983) CZE 01:16:05 9. 36. 500 diplom
47. 1017 Vychodil, Tomáš (1963) CZE 01:16:35 6. 37. 490 diplom
48. 1046 Valoušková, Kristýna (1984) CZE 01:18:12 5. 11. 750 diplom
49. 1069 Martynková, Linda (1977) CZE 01:19:06 3. 12. 740 diplom
50. 1077 Quadrátová, Petra (1972) CZE 01:19:06 4. 13. 730 diplom
51. 1015 Zeman, Radim (1971) CZE 01:19:50 5. 38. 480 diplom
52. 1074 CHLAD, Stanislav (1961) CZE 01:23:13 7. 39. 470 diplom
53. 1049 Tusjaková, Zdenka (1969) CZE 01:23:26 5. 14. 720 diplom
54. 1031 JÍROVÁ, Kateřina (1991) CZE 01:24:55 6. 15. 710 diplom
55. 1034 Fortelná, Ella (2009) CZE 01:25:23 5. 16. 700 diplom
56. 1024 Kopecká, Soňa (1992) CZE 01:25:28 7. 17. 690 diplom
57. 1047 BŘEZINA, Martin (1984) CZE 01:25:32 10. 40. 460 diplom
58. 1035 Fráňa, Adam (2002) CZE 01:26:35 15. 41. 450 diplom
59. 1036 Sak, Lukáš (2001) CZE 01:26:50 16. 42. 440 diplom
60. 1085 SUCHÝ, Jan (1972) CZE 01:27:10 6. 43. 430 diplom
61. 1042 VOJNAROVIČ, Rudolf (1958) CZE 01:27:45 3. 44. 420 diplom
62. 1001 Lešek, Petr (1979) CZE 01:28:18 11. 45. 410 diplom
63. 1027 KALA, Tom (2007) CZE 01:28:24 17. 46. 400 diplom
64. 1029 Spilková, Jana (1959) CZE 01:28:44 1. 18. 680 diplom
65. 1030 Szigeti, Kamil (1980) CZE 01:29:27 12. 47. 390 diplom
66. 1037 Sak, Ondřej (1998) CZE 01:29:56 13. 48. 380 diplom
67. 1038 Cajthaml, Jaroslav (1969) CZE 01:31:16 7. 49. 370 diplom
68. 1091 Bělíková, Marie (1957) CZE 01:31:50 1. 19. 670 diplom
69. 1016 Soukenková, Dana (1974) CZE 01:32:16 6. 20. 660 diplom
70. 1040 Pikálek, Vlastimil (1993) CZE 01:33:50 14. 50. 360 diplom
71. 1033 OLIVA, Matěj (1987) CZE 01:34:42 15. 51. 355 diplom
72. 1032 Kubátová, Tereza (1986) CZE 01:34:42 8. 21. 650 diplom
73. 1002 Vychodilová, Jiřina (1959) CZE 01:35:01 2. 22. 640 diplom
74. 1071 MACHALOVÁ, Dana (1963) CZE 01:37:19 3. 23. 630 diplom
75. 1080 Hybešová, Alena (1972) CZE 01:37:52 7. 24. 620 diplom
76. 1007 Tusjaková, Alžběta (1997) CZE 01:38:09 9. 25. 610 diplom
77. 1003 Šiteriová, Sandra (1987) CZE 01:38:24 10. 26. 600 diplom
78. 1081 Hybeš, Michal (1971) CZE 01:41:51 8. 52. 350 diplom
79. 1053 Pavlík, Matěj (2009) CZE 01:42:18 18. 53. 345 diplom
80. 1039 Kalistová, Barbora (1996) CZE 01:43:16 11. 27. 590 diplom
81. 1006 Pelichovsky, Kamil (1982) CZE 01:44:29 16. 54. 340 diplom
82. 1005 Rigo, Tomas (1983) CZE 01:44:33 17. 55. 335 diplom
83. 1043 Jírová, Ivana (1964) CZE 01:56:15 4. 28. 580 diplom
84. 1041 Kahounová, Marie (1970) CZE 01:57:54 8. 29. 570 diplom
85. 1052 Pavlíková, Klára (2007) CZE 01:57:58 6. 30. 560 diplom
86. 1056 Lebedová, Alena (1986) CZE 01:58:50 12. 31. 550 diplom
87. 1008 Procházka, Vít (2007) CZE 02:12:03 19. 56. 330 diplom
88. 1009 Procházková, Aneta (2011) CZE 02:23:43 7. 32. 540 diplom
89. 1010 Procházková, Jana (1980) CZE 02:23:44 13. 33. 530 diplom
Ilustrace

Bedřichovský NLM

lyžařský stadion Bedřichov

Poznej Jizerky v jiném světle a vyraz na Bedřichovský Night Light Marathon. Večerní závod, který zahajuje tradičně seriál SkiTour, startuje na bedřichovském stadionu a ukáže ti místa, kde se prohání tisícovky běžců na lyžích při slavné Jizerské 50. Užij si magickou atmosféru, kdy ti na trať svítí jen měsíc, hvězdy, čelovky běžců a ohnivé louče. Letos se pojede v novém, lednovém, termínu a závod bude navíc dvoudenní, aby si na své přišli i lyžaři preferující klasiku! Vybereš si celých 35 kilometrů, poloviční trať na 17,5 km nebo radši 10km trasu?

Generální partner

  • ČEZ

Hlavní partneři

  • Hervis
  • Pojišťovna VZP, a.s.
  • Volkswagen - užitkové vozy
  • Pohlednice on-line

Partneři

  • Enervit
  • Crystal Bohemia
  • KAMA
  • CzechTourism
  • Nature Valley
  • SWIX
  • Boll Kids & Junior

Generální mediální partner

  • Nova

Marketingový partner

  • RAUL

Logistický partner SkiTour

  • DB Schenker

Mediální partneři

  • Kamsdetmi.com
  • Nordic
  • Snow
  • Svět outdooru
  • Skinordic.cz
  • Pohora.cz
  • bezky.net
  • Mediatenor
  • Rádio Rubi

Spolupracujeme

  • Báječné ženy v běhu
  • Nadace Emil
  • Outfanatic

Dodavatel

  • TKF

Za podpory

  • Svaz lyžařů ČR

Partneři

  • CzechTourism

Generální mediální partner

  • Nova

Marketingový partner

  • RAUL
Výživové okénko