Výsledky

Velká SkiTour - Týmová soutěž

poř. jméno jednotlivé závody (počet bodů) celkem bodů
1. Silvini Madshus team bnlm-35CT: 11750,
Václav Sedláček  3900
Jakub Pšenička  3850
Jiří Pliska  3820
Pavel Janeček  3780
Ondrej Marek  3770
Milan KOHOUT  3740
Marek Černohorský  3660
Jan Macaj  3490
Miroslav HARGAŠ  3440
Jiří MAREŠ  3240
Zuzana Kocumová  4000
Lada LANKOVÁ  3820
bnlm-35: 11700,
Pavel Janeček  3900
Ondrej Marek  3800
Tomáš Lisý  3700
Milan KOHOUT  3690
Jan PARMA  3330
Jaroslav KREJČÍ  3040
Robert Kolman  2830
Zuzana Kocumová  4000
Eva Bohmova  3820
Šárka VOJTKOVÁ  3790
k30-30+30: 11660,
Pavel Janeček  3900
Marek Černohorský  3760
Robert Kolman  3430
Anna-Marie Hejná  4000
om-39ct: 11540
Václav Sedláček  3850
Ondrej Marek  3790
Marek Černohorský  3530
Jan Macaj  3400
Robert Kolman  2260
Zuzana Kocumová  3900
Šárka VOJTKOVÁ  3790
Tereza HÁJKOVÁ  3660
46650
2. Vltava Fund Craft Team om-39ct: 11750,
Daniel MÁKA  4000
Jakub Psenicka  3900
JIŘÍ FIŠNAR  3570
Oldřich Jančák  2940
Martin HOLINKA  2870
Petr MATURA  2840
Martin HUBÁČEK  2480
Martin Buchta  1860
Anna BERANOVÁ  3850
Blanka ADÁMKOVÁ  3750
bnlm-35: 7820,
Jiri ROCAREK  4000
Daniel MÁKA  3820
bnlm-35CT: 7800,
Jiri ROCAREK  4000
Pavel ONDRASEK  3800
Daniel MÁKA  3720
k30-30+30: 7790
Daniel MÁKA  4000
Blanka ADÁMKOVÁ  3790
35160
3. Ski Team Vysočina om-39ct: 11080,
František MOLVA  3660
Milan Venhoda  3650
Pavel BUCHTA  3250
Tomáš Matras  3170
Jan Slabý  3010
Vladimír TVRDÍK  3000
Kateřina Matrasová  3770
Ivana Cejpková  3670
k30-30+30: 7310,
František MOLVA  3680
Pavel BUCHTA  3630
Vladimír TVRDÍK  3580
Jan Slabý  3550
Matej Kotlár  3340
bnlm-35CT: 7160,
František MOLVA  3650
Pavel BUCHTA  3510
Martin Kratochvíl  3480
Vladimír TVRDÍK  3290
Jan Slabý  3110
bnlm-35: 7030
Martin Kratochvíl  3550
František MOLVA  3480
Jan Kopáček  3270
Tomáš Matras  3240
Pavel BUCHTA  3140
Vladimír TVRDÍK  3070
Jan Slabý  3060
32580
4. Mercedes-Benz Atomic Salomon team bnlm-35CT: 11350,
Jakub ŠKODA  3750
Jan MAŠEK  3700
Petr VANC  3670
Jakub Adam  3370
Vladimír BLAŽEK  3340
Jaroslav ŠTĚPÁN  2880
Anna Kožíšková  3900
bnlm-35: 11290,
Jan MAŠEK  3760
Petr VANC  3730
Jakub Harrer  3210
Anna Kožíšková  3800
om-39ct: 7090
Luboš DUŠEK  3090
Anna Kožíšková  4000
29730
5. Kolečkové lyže TOMSKI.cz bnlm-35: 6760,
Tomáš Gromus  3530
Daniel Gromus  3230
om-39ct: 6630,
Tomáš Gromus  3370
Daniel Gromus  3260
bnlm-35CT: 6310,
Daniel Gromus  3160
Tomáš Gromus  3150
k30-30+30: 3730
Tomáš Gromus  3730
23430
6. Kerda Sport Agricola Team k30-30+30: 7290,
Jan KŘOVÁČEK  3720
Tomáš ŠIMEČEK  3570
Zdeněk NAVRÁTIL  3480
om-39ct: 6730,
Vendula Křoustková  3800
Jack BRIGHT  2930
bnlm-35CT: 3200,
Jack BRIGHT  3200
bnlm-35: 2710
Arnošt LOOS  2710
19930
7. LK Medvěd bnlm-35CT: 9500,
Václav LYSCZAS  3120
Miloslav GOLL  2600
Michala Lysczas  3780
bnlm-35: 7010
Václav LYSCZAS  3260
Michala Lysczas  3750
16510
8. XCSPORT.cz nordic racing team om-39ct: 5960,
Jiří NĚMEC  3080
Tomáš UCHYTIL  2880
bnlm-35CT: 5790,
Tomáš KRPEC  3170
Tomáš UCHYTIL  2620
k30-30+30: 3820
Tereza TUŽILOVÁ  3820
15570
9. Sporticus TEAM bnlm-35: 6990,
Vítězslav Vondra  3670
Michal Geisler  3320
om-39ct: 3760,
Jan Ferdinand POLÁŠEK  3760
bnlm-35CT: 3270
Vítězslav Vondra  3270
14020
10. SG Einheit Berliner Bär k30-30+30: 3790,
Oleksandr Riep  3790
bnlm-35CT: 3680,
Oleksandr Riep  3680
bnlm-35: 3660
Oleksandr Riep  3660
11130
11. BORCI zdar! bnlm-35CT: 6130,
Petr GROSS  3520
Martin HOLÁNEK  2610
Libor HLAVÁČ  2520
k30-30+30: 3350
Ladislav FILDÁN  3350
9480
12. Sportcollection Racing Team k30-30+30: 7670
Peter Hoffmann  3820
Grit Otto  3850
7670
13. Žižkovský Tygři k30-30+30: 7570
Martin SAJDL  3800
Tomas Kalal  3770
7570
14. Báječné ženy v běhu k30-30+30: 3780,
Karolína JENÍKOVÁ  3780
om-39ct: 3720
Karolína JENÍKOVÁ  3720
7500
15. Craft team om-39ct: 6180
Zbyněk Pospíšek  2440
Luisa Pospíšková  3740
6180
16. Jablonecké Mattonky bnlm-35CT: 5870
Jiří Blažek  3020
Jiří SUCHARDA  2850
5870
17. Kasper-Swix tým om-39ct: 3820
Tomáš Veber  3820
3820
18. Waxmen k30-30+30: 3640
Martin Začal  3640
3640
19. OB Sokol Troja bnlm-35CT: 3420
Tomáš BERGL  3420
3420
20. HO TJ TESLA BRNO om-39ct: 3340
Petr KINCL  3340
3340
21. PIFSON Pro Endurance Team bnlm-35: 2990
Petr ŠTREGL  2990
2990
22. Famous Fathers Turnov bnlm-35: 2820
Libor KOŠEK  2820
2820
23. PPP Bedřichov bnlm-35: 2600
Štěpán MAREK  2600
2600
24. Měřín bnlm-35CT: 2580
Lukáš MUŽÁTKO  2580
2580
25. Vltava Foun Craft Team om-39ct: 2480
Martin HUBÁČEK  2480
2480
26. SK Finisher om-39ct: 2470
Martin MACEK  2470
2470
27. Bolatice Be om-39ct: 2370
Marek HOLLESCH  2370
2370
28. Etriatlon Team om-39ct: 2280
Dušan PAVLŮ  2280
2280
29. Strejkové om-39ct: 2050
Zdeněk Štaiger  2050
2050
30. LK Pustá Polom om-39ct: 1990
Tomáš ZÁVODNÝ  1990
1990
31. Slaviatip 0
32. Tým dědy Lebedy 0
33. Skarphedin 0
34. Formula Uno 0
35. SimplyGIGA 0
36. Miluju Kačku 0
37. Krušnohorci - Perštejn 0
38. Prespa 0
39. Akvabely 0
40. LC Heiden 0
41. VODÁK sport X-team 0
42. TheBestSkiers 0
43. NasouPažnemáM Jizerka 0
44. Dynamo Kurdi 0
45. SK Vrbno 0
46. Čistý sport 0
47. Team Nicolaisen 0
48. TJ Sokol Vsetín 0
49. Dresdner Skiverein 0
50. CZECH NOTARIAL TEAM – Bohemia 0
51. Narozeninová párty 0
52. Super6 0
53. S. C. Alta Valtellina 0
54. Haus Alpin 0
55. HC Dravci Lužec 0
56. Skiclub Saxonia 0
57. KN 0
58. Gorily nížinné 0
59. Private Holdings 0
60. TJ Sokol Ruprechtice, z.s. 0
61. Svarminátor ski 0
62. Macabi 0
63. CCS Dubrovo 0
64. Sirdal Skimaraton 0
65. Drbna.cz 0
66. Mamuti z Lipovky 0
67. Skipol.pl Team 0
68. Ski Klub Hřebeč 0
69. Milada Tour 0
70. TK Radošovice 0
71. Volkssport DDR 0
72. Ho-Mi-On-Pe 0
73. Altán Tým 0
74. NCH Ústí 0
75. Za Dědky!!! 0
76. cyklo-ski 0
77. Prokrastinující architekti 0
78. RAUL! 0
79. Žitenická žihadla 0
80. Jednotka Ultra Pomalého Vysazení 0
81. CK KOLOKRÁM 0
82. OK Slavia Hradec Králové 0
83. KARKONOSZ RUNNING TEAM 0
84. Lezecké centrum LezeTop 0
85. Moravská klika 0
86. TTT 0
87. Bestie Hnojnik 0
88. Wikov 0
89. MONET+ 0
90. STIFF 0
91. Penzion František 0
92. Cyklotrápení Jedlová 0
93. Hello bank! 0
94. JW Runners 0
95. Bražecký mládenci 0
96. ENERVIT Team 0
97. BA Sparta 0
98. To zvládnem 0
99. SPORTICUS team 0
100. ROB Pardubice 0
101. CSG TRI TEAM 0
102. GoldFinch Team 0
103. Fredrikstad Skiklubb 0
104. WESCO ATHLETIC 0
105. Bi&Fu sport Luhačovice 0
106. Jedu na svařák 0
107. Fortex Ski Moravský Beroun 0
108. Sněžní levharti 0
109. TJ Semily 0
110. Team Kjelsåslærerne 0
111. Vohnouti na sněhu 0
112. Nováčci z jihu 0
113. Brečoch Team 0
114. SuperSlowMotion 0
115. Jerusalem Ski Club 0
116. Jen počkej Václave 0
117. A magyar sztarok 0
118. Risets raketer 0
119. Želivák HK 0
120. Ski Jyväskylä 0
121. Ujedeme to! 0
122. Sněženky 0
123. Skank team 0
124. SRTG Most 0
125. RISOLINO 0
126. KČT Slečinky Napajedla 0
127. DIMENSE.CZ 0
128. Unibaltic 0
129. CK CHÝNOV 0
130. Marathon Team TJ Klimkovice 0
131. Žekoffky 0
132. UNIKOSY 0
133. Skizunft Dresden 0
134. Influence Collective 0
135. ROST Group s.r.o. 0
136. Turboski Gang Tajfun 0
137. FreeRum 0
138. Ski Papír-hračky NMNM 0
139. Pilsner Urquell Ultras 0
140. Bratr Herman FunClub 0
141. MTBO Slaný 0
142. TJ Desná 0
143. Asi zdechnu 0
144. MAZÁCI 0
145. Slavia Liberec 0
146. Agrostroj Racing Team 0
147. Kunratický mufloní 0
148. ČHMÚ 0
149. Team nabiegowkach.pl 0
Ilustrace

Bedřichovský NLM

lyžařský stadion Bedřichov

Poznej Jizerky v jiném světle a vyraz na Bedřichovský Night Light Marathon. Večerní závod, který zahajuje tradičně seriál SkiTour, startuje na bedřichovském stadionu a ukáže ti místa, kde se prohání tisícovky běžců na lyžích při slavné Jizerské 50. Užij si magickou atmosféru, kdy ti na trať svítí jen měsíc, hvězdy, čelovky běžců a ohnivé louče. Letos se pojede v novém, lednovém, termínu a závod bude navíc dvoudenní, aby si na své přišli i lyžaři preferující klasiku! Vybereš si celých 35 kilometrů, poloviční trať na 17,5 km nebo radši 10km trasu?

Generální partner

  • ČEZ

Hlavní partneři

  • Hervis
  • Pojišťovna VZP, a.s.
  • Volkswagen - užitkové vozy
  • Pohlednice on-line

Partneři

  • Enervit
  • Crystal Bohemia
  • KAMA
  • CzechTourism
  • Nature Valley
  • SWIX
  • Boll Kids & Junior

Generální mediální partner

  • Nova

Marketingový partner

  • RAUL

Logistický partner SkiTour

  • DB Schenker

Mediální partneři

  • Kamsdetmi.com
  • Nordic
  • Snow
  • Svět outdooru
  • Skinordic.cz
  • Pohora.cz
  • bezky.net
  • Mediatenor
  • Rádio Rubi

Spolupracujeme

  • Báječné ženy v běhu
  • Nadace Emil

Dodavatel

  • TKF

Za podpory

  • Svaz lyžařů ČR
Výživové okénko